Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.03.2018 20:27
Crash Bandicoot z przepięknymi figurkami
1193V

Crash Bandicoot z przepięknymi figurkami

Crash Bandicoot z figurkami, które chciałby każdy fan. First 4 Figures przedstawiło naprawdę wyjątkowe gadżety dla największych kolekcjonerów.

First 4 Figures przedstawiło dwie wersje świetnie wyglądających figurek Crasha Bandicoota. Ukazują one legendarną maskotkę pierwszego PlayStation w pozie przygotowującej się do wykonania charakterystycznego obrotu. Obie figurki są naprawdę duże i mierzą 41 centymetrów wysokości. Mogą się również pochwalić pięknym wykonaniem.

Figurka w podstawowej wersji prezentuje się następująco:

Crash Bandicoot First 4 Figures - regular

Przedstawia ona bohatera na wysokiej jakości i szczegółowo wykonanej podstawce. W środku znajdziecie też dodatkową parę oczu, która ukazuje bardziej szalone spojrzenie Crasha. Język figurki także jest odczepiany.

Druga wersja dostępna w tej samej cenie to edycja "Exclusive":

Crash Bandicoot - First 4 Figures Exclusive

Ta wersja zawiera nie tylko Crasha na podstawce, ale i dwa owoce Wumpa, trzy wersje znanych z gier skrzynek oraz kartonowe tło.

Dodatkowo jeśli zdecydujecie się natychmiast dokonać zakupu to załapiecie się na edycję "Day One", która zawiera kilka dodatkowych bonusów:

  • Karta podpisana przez Alexa Davisa
  • Naklejka z hologramem
  • Dodatkowe punkty F4F

Cena pojedynczej figurki to koszt $374.99 i będzie je mogli zamówić w tym miejscu. Poniżej znajduje się materiał wideo prezentujący figurkę Crasha oraz galeria ze zdjęciami

First 4 Figures - Crash Bandicoot

Źródło: https://www.first4figures.com/collectibles/crash-bandicoot.html

Tagi: crash bandicoot resin figurki First 4 figures playstation 4