Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.03.2018 17:58
God of War zostało ukończone, a gra jest gotowa do premiery
696V

God of War zostało ukończone, a gra jest gotowa do premiery

God of War zostało ozłocone. Twórcy świętują i chwalą zakończeniem prac, które trwały ostatnie kilka lat. My z kolei wyczekujemy dnia 20 kwietnia, aby przekonać się, czy Kratos podoła wysokim oczekiwaniom.

God of War jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i rozpala wyobraźnię większości posiadaczy PlayStation 4. Nowe spojrzenie na przygody Kratosa nie są już zagrożone jakimkolwiek opóźnieniem premiery. Prace nad tytułem zostały zakończone i produkcja zadebiutuje na rynku 20 kwietnia.

Najwyższy poziom God of War zmieni przeciwników i ich zachowanie

Autorzy God of War zaczęli świętowanie i pochwalili się, że tytuł otrzymał "złoty" status, co oznacza, że główne prace zostały zakończone, a tytuł jest gotowy, aby trafić w ręce graczy. Sony Santa Monic potwierdza, że była to ich najtrudniejsza i bardzo długa przygoda pełna strachu, niepewności, ale i śmiechu oraz ekscytacji.

God of War goes gold

God of War pojawi się w dniu 20 kwietnia i opowie nowy rozdział z życia Kratosa, który teraz odwiedzi rejony nordyckiej mitologii i będzie miał obowiązek wychować swego syna Atreusa. Szykuje się emocjonalna opowieść w filmowym stylu, ale nie zabraknie także brutalnej walki za sprawą odświeżonego systemu rozgrywki. Kto z Was złożył już zamówienie przedpremierowe?

God of War - w jednym ujęciu kamery

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/03/22/god-of-war-has-gone-gold-a-message-from-cory-barlog/

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo złoto