Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.03.2018 20:35
The Titan. Kolejne sci-fi od Netfliksa ze zwiastunem
671V

The Titan. Kolejne sci-fi od Netfliksa ze zwiastunem

Wygląda na to, że do pewnych rzeczy, obok śmierci, podatków i corocznej odsłony Fify, będziemy mogli dopisać niedługo kolejną zapowiedź filmu sci-fi od Netfliksa. Zobaczcie jak prezentuje się The Titan.

Kolejny dzień, kolejna zapowiedź filmu od Netfliksa. Tym razem padło na thriller science-fiction o tytule The Titan. Widowisko ma zadebiutować już w końcówce marca. W roli głównej wystąpi, znany z Avatara, Sam Worthington.

Nowy projekt Netfliksa z gwiazdorską obsadą?

Oficjalny opis fabuły filmu zwiastuje nam połączenie kilku znanych motywów z sci-fi, wystarczy wspomnieć tu chociażby o bliskiej zagładzie Ziemi, ewolucji człowieka na drodze eksperymentu naukowego i wyprawie w kosmos.

W niedalekiej przyszłości, rodzina żołnierzy zostaje wybrana do uczestnictwa w przełomowym eksperymencie, który ma przyspieszyć ewolucję człowieka, wszystko po to aby przesiedlić ludzkość na inną planetę.

The Titan - zwiastun

The Titan jest już w produkcji od pewnego czasu, po raz pierwszy usłyszeć o nim mogliśmy w 2015 roku. Obraz od tego czasu przeszedł kilka zmian obsadowych, jego premiera została zaplanowana na 30 marca.

Źródło: https://screenrant.com/titan-netflix-sam-worthington-trailer/

Tagi: netflix the titan Video