Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.03.2018 13:54
Ruszyła zbiórka na Oddworld: Abe's Origins
300V

Ruszyła zbiórka na Oddworld: Abe's Origins

Jesteście fanami serii Oddworld i chłoniecie wszystko co z historią Mudokonów związane? Jeśli tak, to zerknijcie na Kickstartera, gdzie ruszyła zbiórka mająca na celu ufundowanie kolekcjonerskiej książki ze szkicami produkcyjnymi i opisami produkcji, a także pudełkowe wydanie klasyków na PC.

Oddworld: Abe's Origins powstaje z oficjalnym błogosławieństwem Lorne'a Lanninga i jego studia Oddworld Inhabitants. Książka opowie o powstawaniu obu klasyków i znajdziemy w niej poza historią, także rysunki z procesu produkcji Oddworld: Abe's Oddysee oraz Abe's Exoddus.

Oddworld Soulstorm na pierwszym wideo!

Poza książką, powstanie także specjalne, kolekcjonerskie wydanie obu gier z serii Oddworld na PC. Pudełkowe wydanie na PC dostępne będzie wyłącznie w trakcie kickstarterowej kampanii jako jedna z nagród za wsparcie projektu.

Na ten moment zebrano 54% z wymaganej kwoty 63 tysięcy dolarów. Ale mając na uwadze, że do końca zbiorki zostało 30 dni - ta powinna bez wątpienia się udać.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1869209521/oddworld-abes-origins-book-and-game-collection?ref=bwl7ki&token=dbed6e3b

Tagi: oddworld Oddworld: Abe's Origins wideo