Kacper Mądry Kacper Mądry 16.03.2018 17:07
Sony aktualizuje Xperie z serii XA1 do Androida 8.0 Oreo
622V

Sony aktualizuje Xperie z serii XA1 do Androida 8.0 Oreo

Sony przygotowało aktualizacje oprogramowania dla swoich aktualnych telefonów. Jeśli posiadacie smartfon z serii XA1 to możecie się szykować na nowy system.

Sony przygotowało aktualizację systemu dla telefonów Xperia z serii XA1. Jak można się przygotować do aktualizacji, aby nie zaskoczyły nasz żadne problemy?

Huawei P10 i P10 Plus z aktualizacją do Androida Oreo

Użytkownicy smartfonów Sony Xperia XA1, XA1 Plus, XA1 Ultra powinni powoli dostawać powiadomienia o możliwej aktualizacji do kolejnej iteracji systemu Android. Należy jednak pamiętać, że takowe aktualizacje nie trafiają od razu do wszystkich użytkowników, więc jeśli przez kilka dni nie pojawi się propozycja aktualizacji - nie denerwujcie się, to normalne. Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Sony xperia xa1 androdi 8.0 oreo
Sony Xperia XA1

Zanim jednak otrzymacie możliwość aktualizacji do Androida 8.0 Oreo, możecie się przygotować na bezproblemowe przejście na nowy system. Powinniśmy pamiętać o przygotowaniu 900MB wolnego miejsca na dysku telefonu. Gdy będziecie chcieli rozpocząć instalację, upewnijcie się, że telefon jest naładowany do 50 procent.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/Sony-kicks-off-Android-8.0-Oreo-rollout-Xperia-XA1-XA1-Plus-XA1-Ultra_id103296

Tagi: mobile Sony xa1 xa1 Plus xa1 Ultra xperia