Kacper Mądry Kacper Mądry 15.03.2018 23:21
Realpolitiks za mniej niż 15zł
807V

Realpolitiks za mniej niż 15zł

Realpolitiks w wersji mobilnej jest aktualnie dostępne za połowę standardowej ceny. Produkcję znajdziecie w Google Play oraz AppStore.

Realpolitiks otrzymało promocję, która zmniejsza cenę tytułu o 50 procent. Polska gra dostępna jest na Androida oraz iOS.

KURSK. Polska gra o tragicznej historii rosyjskiej łodzi podwodnej

Realpolitiks pozwala wcielić się w przywódcę wybranego przez nas państwa. Do wyboru mamy trzy tryby gry. Możemy kontynuować historię naszego świata od roku 2020, rozpocząć kampanię przedstawiającą świat po trzeciej wojnie światowej lub rozpocząć rządzenie w roku 2222, gdzie znajdziemy ogrom małych państw.

Tytuł jest bardzo przystępny dla początkujących graczy, więc nawet jeśli zawsze mieliście problemy z takowymi produkcjami to polskie Realpolitiks powinno przypaść Wam do gustu. Podczas gry ustalimy ogromną ilość czynników wpływających na politykę państwa, mogąc ustalić czy nasz kraj otoczy swoich obywateli opieką i będzie oferował program 500+ lub czy stanie się totalitarnym piekłem z arsenałem w postaci kilku bomb atomowych. Do tego dochodzą losowe zdarzenia jak wybuchy rewolucji czy wścibscy dziennikarze nagrywający polityków. Wszystko to w przejrzystej, prostej do zrozumienia formule, która pozwoli sprawdzić jak Wasza wizja rządzenia wpłynęłaby na kraj oraz cały świat.

Realpolitks - zwiastun wersji mobilnej

Autorzy Realpolitiks przecenili swoją grę o 50 procent dzięki czemu jest ona teraz dostępna za 13,99zł w AppStore oraz za 8,59zł w Google Play.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Jujubee mobile Realpolitiks