Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2018 18:58
Infernium. Niezależny survival horror trafi niedługo na Nintendo Switch
223V

Infernium. Niezależny survival horror trafi niedługo na Nintendo Switch

Biblioteka Nintendo Switch zostanie powiększona o ciekawie zapowiadający się horror z gatunku survival. Infernium zostało zapowiedziane w wersji przenośnej i ma zadebiutować w Eshopie już niedługo.

Infernium to gra z gatunku survival horroru, gdzie rozgrywka skupi się na uciekaniu i rozwiązywaniu zagadek. Nasi przeciwnicy będą nieśmiertelni i nie otrzymamy żadnego sposobu, aby ich zranić. Kluczem do zwycięstwa będzie wykorzystanie nieliniowego rozkładu poziomów i nieszablonowe myślenie, które pomoże odnaleźć ukryte skróty.

Infernium przy każdym przejściu ma się różnic, co ma zachęcać do rozpoczęcia zabawy od nowa. Dodatkowo każda nasza akcja w świecie gry zostanie w jakiś sposób zapisana. Nasza śmierć nie oznacza końca zabawy, a jest po prostu częścią doświadczenia. Jeśli więc jesteśmy nierozważni i często umieramy, to spotkamy się z pewnymi konsekwencjami swojej nieostrożności.

Infernium - zwiastun wersji na Nintendo Switch

Twórca tytułu obiecuje tryb New Game + i kilka zakończeń. Pokonać będziemy musieli 17 różnorodnych i nieliniowych poziomów. Czeka nas wysoki poziom wyzwania oraz 6 unikalnych zdolności, a także rozbudowany tryb fotograficzny. Premiera ma się odbyć w najbliższym czasie. 

Źródło: YouTube (undercoders)

Tagi: Carlos Coronado Infernium nintendo switch wideo