Kacper Mądry Kacper Mądry 08.03.2018 17:30
The Sims Mobile dostępne w cyfrowych sklepach
497V

The Sims Mobile dostępne w cyfrowych sklepach

The Sims Mobile to kolejna odsłona serii The Sims na telefonach. Nowa produkcja stawia na społecznościowy aspekt rozgrywki.

The Sims Mobile pojawiło się cyfrowych sklepach mobilnych. Tytuł pobierzemy za darmo z Google Play oraz AppStore.

Nowe Simsy skupiają się na społecznościach. Autorom zależało, aby ich nowa gra była połączeniem wirtualnego świata oraz serwisu społecznościowego. Sprawiło to, że od teraz mamy do wyboru sporo akcji nastawionych na wspólną zabawę czy grupowe wykonywanie zadań.

the sims mobile

Jak mówi dyrektor kreatywny The Sims Mobile:

Znacząco poprawiliśmy jakość grafiki i realność odwzorowanego świata, zarówno w przypadku Simów, jak i otoczenia. Tworzenie niezwykłych, w pełni spersonalizowanych Simów, budowanie dla nich wymarzonych domów i rozwijanie różnych ścieżek kariery zawsze było znakiem rozpoznawczym serii The Sims. W The Sims Mobile oddajemy w ręce graczy wszystko to, co tak sobie cenią w serii, w usprawnionej wersji – ze szczegółowymi opcjami personalizacji w trybach budowania i Stwórz Sima. Kilka minut zabawy wystarczy, by odkryć, że nowe, wciągające historie i opcje interakcji towarzyskich w The Sims Mobile to jedyne w swoim rodzaju połączenie ciekawej rozgrywki z możliwościami, jakie oferują media społecznościowe

the sims mobile

Pamiętajcie jednak, ze The Sims Mobile jest produkcją darmową. Tytuł posiada pewne ograniczenia, które będzie można znieść poprzez wykupywanie płatnej zawartości. Pamiętając jednak jak uczciwe jest mobilne Real Racing 3 czy Need for Speed: No Limits można być dobrej myśli na temat najbliższej przyszłości gry.

The Sims Mobile - zwiastun premierowy

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Maxis mobile the sims mobile