Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2018 20:35
Way to the Wood - gra inspirowana The Last of Us i Księżniczką Mononoke wygląda świetnie
459V

Way to the Wood - gra inspirowana The Last of Us i Księżniczką Mononoke wygląda świetnie

Way to the Wood zapowiada się na klimatyczną przeprawę z nietypowej perspektywy. Gracze jako jelenie zwiedzą opustoszały przez ludzi świat i odnajdą drogę do lasu.

Way to the Wood prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Zwłaszcza jak na dzieło tworzone przez jedną osobę. Tytuł z miejsca wyróżnia się bardzo artystyczną estetyką i ciekawą atmosferą przywodząca na myśl postapokaliptyczne klimaty The Last of Us, ale w bardziej baśniowym wydaniu.

Way to the Wood będzie przygodową grą akcji, gdzie opuszczony przez ludzi świat zwiedzimy z perspektywy jelenia i towarzyszącej mu sarny. Twórcą projektu jest Anthony Tan i nie zdradził na razie więcej informacji. Podzielił się za to inspiracjami i wymienia tutaj filmy "Księżniczka Mononoke" oraz "Spirited Away: W krainie Bogów". Wymienione zostało też wspomniane wcześniej The Last of Us.

Way to the Wood - zwiastun ujawniający grę

Way to the Wood powstaje w oparciu o silnik Unreal 4 i zadebiutuje na początku 2019 roku. Twórca potwierdził, że pracuje nad wersją konsolową, ale nie sprecyzował dokładnych platform docelowych. W galerii znajdziecie pierwsze zrzuty ekranu.

Źródło: http://www.waytothewoodsgame.com/about

Tagi: Anthony Tan nintendo switch. playstation 4 Way of the Wood Way to the Woods wideo