Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2018 18:58
Bravo Team lepiej sobie odpuścić
668V

Bravo Team lepiej sobie odpuścić

Przełożenie premiery nie pomogło Bravo Team. Efekt końcowy jest niestety rozczarowujący i raczej nie przekona nikogo do inwestowania w PS VR.

Po naprawdę świetnym Moss przyszła pora na rozczarowanie. Bravo Team nie zdobędzie serca miłośników VR. Gra zbiera skandalicznie niskie oceny i wiele osób nie szczędzi słów krytyki odradzając kontaktu z tym "potworkiem".

Obowiązkowy tytuł dla właścicieli PS VR - nasza recenzja Moss

Bravo Team to kolejny projekt przeznaczony na PS VR od Supermassive Games. Autorzy Until Dawn przygotowali najpierw świetny spin-off swojego najbardziej rozpoznawalnego dzieła. W efekcie otrzymaliśmy wyjątkowo udane Until Dawn: Rush of Blood. Na początku obecnego roku doczekaliśmy się już nie tak dobrego i mocno krytykowanego The Inpatient, a teraz przyszła kolej na katastrofalnego FPS-a.

Bravo Team - 7 powodów, aby nie kupować gry

Bravo Team zbiera na świecie bardzo niskie oceny i obecna średnia na podstawie pierwszych recenzji to ledwie 49% w serwisie OpenCritic. Redaktor Eurogamer przygotował nawet specjalny materiał wideo odradzający zakup. Kuleje niemal każdy aspekt gry. Implementacja Aim Controllera nie oddaje w pełni położenia broni, dziwne przejścia kamery wybijają z rytmu, a sposób przemieszczania irytuje. To ledwie kilka zarzutów z całej serii wad i irytujących rozwiązań.

Źródło: YouTube (Eurogamer)

Tagi: bravo team Sony Interactive Entertainment Supermassive Games