Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2018 19:35
Kirby Star Allies z bossami, których gra pokonuje sama
348V

Kirby Star Allies z bossami, których gra pokonuje sama

Kirby Star Allies nikt raczej nie porówna do Dark Souls. Gra będzie wyjątkowo prosta, a głównych przeciwników... można pokonać poprzez stanie w miejscu. Przynajmniej tych przedstawionych w demie.

Kirby Star Allies to nowa platformówka z uroczym bohaterem. Tym razem twórcy stawiają nacisk na kooperację, a jeśli nie mamy z kim grać, to w rolę naszych pomocników wcieli się sztuczna inteligencja. Jest ona na tyle skuteczna, że gracz nie musi nic robić podczas walk.

Kirby Star Allies - zwiastun pokazuje czym jest gra

Demo Kirby Star Allies pozwala stoczyć walki z paroma bossami. Nie należą jednak oni do wyjątkowo rozgarniętych i trudnych przeciwników. Gracz może ich pokonać nie robiąc absolutnie nic. Jeśli postanowimy stać w miejscu, to nasi wrogowie zostaną sklepani przez towarzyszących nam wspólników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Czy tak samo będzie w pełni wersji? Raczej niewiele się zmieni. Sam odczułem brak wyzwania w Pokemon Omega Ruby i Yoshi's Wooly World, gdzie brak jakiegokolwiek poziomu trudności odbierał po prostu radość z rozgrywki.

Kirby Star Allies - rozgrywka

Źródło: YouTube (Master0fHyrule)

Tagi: HAL Laboratory Inc Kirby Star Allies Nintendo