Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.02.2018 21:34
Reboot: The Guardian Code. Nowa wersja przełomowej animacji
361V

Reboot: The Guardian Code. Nowa wersja przełomowej animacji

Reboot: The Guardian Code - nowa wersja przełomowej animacji z lat 90-tych zadebiutuje w przyszłym miesiącu na Netfliksie. Zobaczcie zwiastun tej produkcji.

W 1994 roku ukazało się ReBoot – przełomowy serial animowany, wyprodukowany w pełni za pomocą komputera. Show opowiadał o grupie bohaterów żyjących wewnątrz komputera, którzy walczyli z groźnymi wirusami. W przyszłym miesiącu zadebiutuje nowa wersja tej produkcji Reboot: The Guardian Code. Fani oryginału nie są zadowoleni.

Netflix - rozpiska na marzec

W przeciwieństwie do serialu z 1994 roku, który był stuprocentową animacją, nowa wersja połączy CGI ze scenami z żywymi aktorami. Reboot: The Guardian Code opowie o grupce nastolatków, której zadaniem będzie ochrona świata, poprzez walkę w cyberprzestrzeni. W Guardian Code pojawi się Vera, postać z oryginału.

Co ciekawe zwiastun serialu nie spotkał się – delikatnie mówiąc – z ciepłym przyjęciem ze strony fanów oryginału. Szczególnie nie podoba im się połączenie formuły serialu live-action z CGI, oraz design postaci, który mimo postępu technologicznego, zdaniem wielu fanów wygląda gorzej.

Reboot: The Guardian Code zadebiutuje na Netfliksie 30 marca.

 

Źródło: http://collider.com/reboot-the-guardian-code-trailer-netflix-release-date/#images

Tagi: Netflix reboot: the guardian code Video