Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.02.2018 09:52
Activision przyznaje - będzie więcej remasterów w tym roku
732V

Activision przyznaje - będzie więcej remasterów w tym roku

Activision oficjalnie potwierdziło, że możemy spodziewać się w tym roku kolejnych gier z ich portfolio, które zostaną odnowione w dzisiejszej technologii. Zapowiedź trylogii Spyro za rogiem?

O zremasterowanej w stylu Crasha trylogii Spyro the Dragon pisaliśmy jakiś czas temu. Według przecieków, ma ona zostać ujawniona w marcu, z datą premiery ustaloną na wrzesień tego roku. Activision plotek nie komentowało, ale w dokumencie giełdowym potwierdziło nowe remastery.

Spyro Trilogy: Remastered we wrześniu ma trafić na PS4

Activision musiało uzupełnić dokumenty giełdowe o plany na ten rok, by inwestorzy wiedzieli "co się święci". W nich zamieszczono informację o premierze nowej odsłony serii Call of Duty w drugiej połowie tego roku, wspomniano o nowym dodatku do World of Warcraft - Battle for Azeroth, ciągłym wsparciu Hearthstone czy Call of Duty: WW2, które będzie otrzymywało kolejne dodatki.

Dalej Activision potwierdziło plany wydania odświeżonych gier ze swojego portfolio. Ciekawe jest, że firma mówi o grach w liczbie mnogiej. Albo więc trylogia Spyro liczona jest jako trzy gry, albo poza Spyro the Dragon dostaniemy coś jeszcze. Może kolejny remaster Call of Duty? Może to już czas na odświeżenie Black Ops?

Źródło: https://www.dualshockers.com/activision-teases-remasters-2018/

Tagi: Activision spyro the dragon