SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.02.2018 14:45
Najlepsze gry do 30 złotych w nowej promocji
3039V

Najlepsze gry do 30 złotych w nowej promocji

W PS Store aktualnie trwa kilka różnych promocji. Postanowiłem zebrać dla was najlepsze produkcje, które kupicie do 30 złotych.

Zestawienie stara się być w miarę obiektywne, wybierając najlepsze perełki z aktualnych promocji, za które zapłacimy mniej niż 30 złotych.


Furi - 25 zł

Wyjątkowo długi, intensywny boss rush mode. Głównym celem Furi jest pokonywanie kolejnych bossów, a w przerwie od tego - spokojny marsz. Siłą produkcji jest niesamowicie dopracowana rozgrywka, która przez nasze porażki - uczy nas jak grać. A do tego ta niesamowita ścieżka dźwiękowa.


Grim Fandango - 21 zł

Double Fine wydało kilka remake'ów/remasterów swoich przygodówek. Możecie wybrać Grim Fandango, możecie zdecydować się na Day of the Tentacle (kosztuje tyle samo). Postawiłem jednak na przygody Manny'ego z powodu humoru i klimatu gry.


Lichtspeer - 12,50 zł

Najtańszy tytuł w zestawieniu i gra której zasady są najprostsze. Musimy bowiem... rzucać oszczepem w atakujących nas wrogów. Brzmi prosto, ale uwierzcie - wciąga jak mało który tytuł. Idealny by zagrać w ramach przerwy od większych produkcji.


Metro 2033 Redux/Metro: Last Light Redux - 21 zł

Obojętnie czy wybierzecie Metro 2033 czy Metro: Last Light, dostaniecie kawał świetnego, niesamowicie klimatycznego FPS-a, który mimo bycia remasterem - cieszy oczy swoim rozmachem i oprawą wizualną. Idealna podkładka pod nadchodzące Metro Exodus.


Overcooked - 25 zł

Najlepsza gra pod kooperację? Jak najbardziej. Nie znam osoby, która by zagrała na imprezie ze znajomymi w Overcooked, które gra by nie przypadła do gustu. Idealne połączenie współpracy, rywalizacji i szybkości czasu reakcji. A do tego dwie osoby mogą grać na jednym kontrolerze.

 


Rogue Legacy - 12,50 zł

Zdecydowanie najlepszy przedstawiciel gatunku roguelike (choć tu niektórzy wstawią Spelunky). Rogue Legacy łączy ze sobą mechanikę rogalika (czyli losowość i mnogość zgonów) z rozgrywką żywcem przeniesioną z metroidvaniowych odsłon Castlevanii.


The Talos Principle - 29 zł

Zdecydowanie jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) produkcji logicznych dostępnych na PlayStation 4. Jeśli szukacie produkcji, która opowie ciekawą historię, a przy tym zmusi wasze szare komórki do niemałego wysiłku - lepiej nie trafiliście.


Thumper - 29 zł

Połączenie rytmicznej gry ze zręcznościówką. Sterujemy czymś przypominającym żuka i pędzimy przed siebie na złamanie karku zaliczając kolejne punkty w których wciskamy odpowiednie przyciski. Czym Thumper różni się od chociażby Amplitude? Dynamiką rozgrywki oraz wsparciem dla PS VR.

 

Tagi: FURI Grim Fandango Lichtspeer metro 2033 metro: last light overcooked playstation 4 Rogue Legacy the game bakers the talos principle thumper