Kacper Mądry Kacper Mądry 22.02.2018 18:31
Manticore: Galaxy on Fire. Galaktyczna przygoda na Nintendo Switch
374V

Manticore: Galaxy on Fire. Galaktyczna przygoda na Nintendo Switch

Manticore: Galaxy on Fire trafi na Nintendo Switch! Czeka nas rozbudowana kosmiczna przygoda.

Manticore: Galaxy on Fire zostało zapowiedziane na Nintendo Switch. Produkcja zostanie specjalnie dostosowana pod urządzenie od Ninny.

Historia Manticore: Galaxy on Fire toczy się w sektorze Neox, gdzie gracz rozpoczyna swoją przygodę jako najemnik zespołu Manticore. Jej członkowie odkrywają międzygalaktyczny spisek, który może zagrozić całemu sektorowi. Przed graczem stanie wyzwanie zmierzenia się z galaktycznymi piratami oraz firmami, które nielegalnie czerpią korzyści. W grze odnajdziemy ogrom statków kosmicznych oraz stoczymy wiele bitw. Na naszej drodze stanie 30 bossów, a świat gry odda w nasze ręce 35 unikalnych lokacji.

Manticore: Galaxy on Fire - zwiastun z Nintendo Switch

Samo Galaxy on Fire to tytuł, który znany jest mobilnym graczom jeszcze z czasów ogromnej popularności gier opartych o technologię Java. Silnik stworzony przez Fish Labs zapewniał niewyobrażalną skalę gry, która zachwycała na małych ekranach telefonów. Firma idąc z duchem czasu przerzuciła się na smartfony gdzie kontynuuje swoją sztandarową serię, a teraz zamierza podbić rynek Nintendo Switch. Premiera gry 22 marca.

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/manticore-galaxy-fire-gameplay-trailer

Tagi: Fish Labs Manticore: Galaxy on Fire nintendo Switch