Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.02.2018 13:12
my.playstation.com - zarządzaj profilem PSN z poziomu przeglądarki
554V

my.playstation.com - zarządzaj profilem PSN z poziomu przeglądarki

Sony postanowiło umożliwić podglądanie i rozbudowaną interakcję z profilem PSN za pomocą przeglądarki. Wystarczy, że wejdziecie na my.playstation.com.

Do tej pory, oficjalna strona PlayStation oferowała częściową interakcję z kontem PSN. Mogliśmy odczytywać powiadomienia, sprawdzać listy znajomych czy podglądać trofea. Teraz, po nowej aktualizacji, możemy zarządzać kontem w taki sam sposób jak za pomocą oficjalnej aplikacji na smartfony.

Na my.playstation.com podejrzymy listę znajomych, wejdziemy z nimi w interakcję, sprawdzimy kto w co gra, jakie mamy trofea. Do tego możemy w pełni edytować swój profil, zmieniać dostępne awatary bez ograniczenia i tym podobne sprawy. Idealna opcja dla kogoś, kto nie miał możliwości lub nie chciał korzystać z aplikacji na smartfonie.

Oczywiście aplikacja na smartfony nadal będzie aktualizowana i rozwijana. Chociaż jaki plan ma Sony - tego aktualnie nikt nie wie. Wygląda na to, że dziejąca się w tle reorganizacja infrastruktury sieciowej PSN zaczyna przynosić powolne efekty. Obyśmy się ostatecznie doczekali możliwości zmiany nicka PSN, a nawet zmiany regionu konsoli bez problemów.

Tagi: playstation sony