Kacper Mądry Kacper Mądry 19.02.2018 09:24
Rocket League staje się rzeczywistością
1048V

Rocket League staje się rzeczywistością

Znamy więcej szczegółów na temat stadionu znajdującego się w Hot Wheels Rocket League RC Rivals Set. Czego możemy się spodziewać?

Zabawa w Rocket League stanie się możliwa również w rzeczywistości. Psyonix wraz z Hot Wheels pracuje nad sterowanymi autkami oraz stadionem.

Hot Wheels Rocket League RC Rivals Set pozwoli nam prowadzić w rzeczywistości mecze znane z Rocket League. Producent gry we współpracy z Hot Wheels postanowili przygotować zestaw, który umożliwi tego typu zabawę. W skład Hot Wheels Rocket League RC Rivals Set wejdą dwa zdalnie sterowane samochodziki (Octane, Dominus), piłka, boisko oraz stacja ładująca.

rocket league playstation 4 nintendo switch

Boisko będzie otoczone barierkami, które wyposażone zostaną w ekrany LCD i głośniki. Pojazdami będziemy sterować za pomocą smartfonów z systemem iOS i Android. System czujników podczerwieni będzie czuwał nad zliczaniem wyniku meczu, który będzie wyświetlany na ekranach.

Hot Wheels Rocket League RC Rivals Set - prezentacja

W zestawie znajdą się kody do wymienienia w grze, które zaoferują graczom nieznane jeszcze bonusy. Zestaw trafi do sprzedaży pod koniec roku, a jego cena wyniesie $180.

Źródło: https://www.rocketleague.com/news/hot-wheels-rocket-league-rc-cars-holiday-2018/

Tagi: nintendo switch playstation 4 Psyonix rocket league