Kacper Mądry Kacper Mądry 19.02.2018 08:58
Minecraft Better Together z usprawnieniami graficznymi
1306V

Minecraft Better Together z usprawnieniami graficznymi

Minecraft na Nintendo Switch wkrótce wypięknieje. Autorzy planują dodać nowe opcje graficzne.

Minecraft Better Together jest nową wersją gry nastawioną na rozgrywkę pomiędzy platformami. Został on stworzony na silniku Bedrock, który ma scalić wszystkie platformy.

Minecraft Better Together to wersja Minecrafta przeznaczona na wszystkie platformy poza PC (choć wersja z Windows Store już tak) oraz PlayStation 4. Silnik graficzny, na którym tytuł ten będzie od teraz oparty pozwala na lepszą wydajność gry przy usprawnionej stronie wizualnej.

Minecraft better together nintendo switch

Wersja Minecrafta przeznaczona na Nintendo Switch była najgorzej prezentującą się wersją na najnowszych konsolach, jeśli chodzi o wydajność, efekty czy rozdzielczość. Nowy silnik w wersji Minecraft Better Together sprawi jednak, że w grze pojawi się o wiele więcej ustawień graficznych pozwalających dostosować wizualia do naszych potrzeb. Prócz tego, gra będzie w stanie renderować znacznie większe pole widzenia. W przypadku wersji przenośnej możemy liczyć na dwukrotny wzrost odległości.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/minecraft-better-together-switch-gameplay-enhanced-render-distance-more-graphic-options.24135/

Tagi: 4J Studios Ltd. Minecraft: Nintendo Switch Edition nintendo Switch