Jakub Barwiak Jakub Barwiak 15.02.2018 18:23
Iniemamocni 2. Bohaterska rodzinka na nowym zwiastunie
515V

Iniemamocni 2. Bohaterska rodzinka na nowym zwiastunie

Iniemamocni powracają. Jeden z najsłynniejszych filmów Pixara już wkrótce doczeka się sequela. Zobaczcie jak na zwiastunie prezentuje się superbohaterska rodzinka.

Minęło już prawie 14 lat od czasu, gdy Brad Bird dał światu najsłynniejszą rodzinkę Pixara. Iniemamocni powrócą już za kilka miesięcy, Disney i Pixar pochwaliły się właśnie pierwszym zwiastunem swojego animowanego widowiska.

Rampage na nowym zwiastunie

Klip zwiastuje nam historię, która będzie kręciła się wokół podobnych wartości jak ta w jedynce. Elastyna rusza w nim w wir akcji, pozostawiając jednocześnie Pana Iniemamocnego w domu z dzieckiem. W oryginalnych Iniemamocnych bohaterowie nauczyli się, iż rodzina jest znacznie ważniejsza, od odgrywani roli superbohatera. Sequel wydaje się iść w podobnym kierunku, być może jednak tym razem bardziej skupi się na postaci Elastyny.

Iniemamocni 2 - zwiastun

W amerykańskiej obsadzie Iniemamocnych 2 usłyszymy między innymi: Craiga T. Nelsona, Holly Hunter, Sarah Vowell, Hucka Milnera, Samuela L. Jacksona, Boba Odenkirka, Catherine Keener, Jonathana Banks, Sophię Bush i Isabellę Rossellini.

Polska premiera 13 lipca.

Źródło: http://collider.com/incredibles-2-trailer-pixar-sequel/#synopsis

Tagi: Disney incredibles 2 iniemamocni 2 pixar Video