Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.02.2018 17:44
Extinction pokazuje w jaki sposób mordować wielkich przeciwników
312V

Extinction pokazuje w jaki sposób mordować wielkich przeciwników

Znacie anime lub mangę "Attack on Titan"? Zamieńcie zdeformowanych tytanów na wielkie ogry, a będziecie mieli ogólne pojęcie o czym jest Extinction. Twórcy udostępnili nowy zwiastun, na którym opowiadają o swojej produkcji.

Extinction zadebiutuje na rynku 10 kwietnia. Będzie to produkcja pełna akcji, gdzie wcielimy się w postać ostatniego żołnierza z elitarnej grupy Sentinels. Jest on jedyny człowiekiem zdolnym do walki z przedstawicielami rasy Ravenii. Naszym zadaniem będzie uchronić ludzkość przed wyginięciem.

Extinction z edycją deluxe i datą premiery

Extinction przedstawi dramatyczną walkę ludzkości z rasą Ravenii. Olbrzymi orkowie wtargnęli do świata ludzi przez tajemniczy portal i tylko główny bohater jest w stanie im się przeciwstawić. Gracz będzie miał możliwość atakowania słabych punktów przeciwnika, aby odciąć jego kończyny. Walka nie należy jednak do łatwych i aby zadać śmiertelne uderzenie wymagane będzie zebranie specjalnej energii. Te napełniać mamy poprzez wybijanie mniejszych przeciwników i wykonywanie rozmaitych celów.

Nowy zwiastun pozwala rzucić okiem na fragmenty gry i walki. Widać też na nim kilka scenek przerywnikowych utrzymanych w formie komiksowej animacji.

Extinction - nowy zwiastun

Źródło: YouTube (Maximum Games)

Tagi: extinction Iron Galaxy Studios Maximum Games playstation 4 wideo