Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.02.2018 18:43
Deadpool 2 w języku Kochanowskiego i Mickiewicza. Zobaczcie zwiastun z polskim dubbingiem
754V

Deadpool 2 w języku Kochanowskiego i Mickiewicza. Zobaczcie zwiastun z polskim dubbingiem

Deadpool 2 prawdopodobnie okaże się przednią rozrywką. W Polsce tą rozrywkę będziemy mogli doświadczyć w dwóch wersjach.

Dubbingowane filmy stają się coraz bardziej popularne wśród polskich widzów. I nie mówimy tu tylko o pozycjach dla dzieci czy całych rodzin, ale również i produkcjach dla dorosłych. Wystarczy wspomnieć tutaj chociażby o oskarowym Loganie.

Deadpool 2 - zwiastun, ten dobry

1 czerwca w polskich kinach zadebiutuje Deadpool 2, z tej okazji Fox wypuścił nowy zwiastun swojego hitu, który jeszcze bardziej rozbudził oczekiwania fanów jedynki. Wygląda na to, iż David Leitch (John Wick) nie obniży poziomu serii i dostarczy emocjonujące widowisko.

Deadpool 2 - earrape zwiastun

O dostarczenie postarał się również Imperial Cinepix – polski dystrybutor Deadpoola 2. Zwiastun, który kilka dni temu rozpędził deadpoolowy hype train, ubogacił głosami rodzimy aktorów. Nie powinno zaskakiwać, iż efekt końcowy dupy nie urywa. Dostajemy określony, sprawdzony poziom aktorstwa (tak wiem, iż do zwiastunów dubbing robi się na szybko), oraz rewelacyjny poziom lokalizowania dialogów.

Na szczęście - w przeciwieństwie do Jumanji - będziemy mieli wybór i film będziemy mogli zobaczyć również z napisami.

Tagi: 20th century fox deadpool 2 Marvel Video