Kacper Mądry Kacper Mądry 02.02.2018 20:34
EA SPORTS UFC 3 z masą nowej zawartości
855V

EA SPORTS UFC 3 z masą nowej zawartości

EA SPORTS UFC 3 wprowadza do serii wiele zmian. Nowy tryb kariery, tryb Knockout, czwórka Polaków, Snoop Dogg...

EA SPORTS UFC 3 chce wynieść serię na nowy poziom. Czego gracze mogą się spodziewać po zakupie nowej odsłony serii o walce o pas UFC?

EA SPORTS UFC 3 spotkamy czwórkę polskich zawodników. Możemy wcielić się w Joannę Jędrzejczyk, Karolinę Kowalkiewicz, Jana Błachowicza oraz Krzysztofa Jotko. 

ea sports ufc 3

Gra oferuje nowy system wykrywania kolizji i uruchamiania odpowiednich animacji. Autorzy zarzekają się, że dzięki pięciu tysiącom nowych, zarejestrowanych i zbudowanych od podstaw animacji możemy poruszać się, uderzać i wyprowadzać płynne kombinacje z lekkością i swobodą godną najlepszych zawodników UFC.

Produkcja oferuje również tryb wieloosobowy o nazwie Knockout. Ustalimy w nim ile ciosów mogą przyjąć nasi zawodnicy, by następnie rzucić się w wraz ze znajomymi w brutalną walkę. Całość naszych zmagań będzie komentowana przez Snoop Dogga.

EA SPORTS UFC 3 - zwiastun trybu Knockout

EA Sports przebudowało również tryb kariery. Od teraz w drodze po pas UFC czeka na nas więcej fabularyzowanych sytuacji. Będziemy musieli zadbać o przyciągnięcie nowych fanów czy szum medialny.

EA SPORT UFC 3 - zwiastun trybu kariery

Produkcja od dzisiaj jest dostępna w sprzedaży, w polskiej wersji językowej na platformę PlayStation 4.

EA SPORT UFC 3 - wideo premierowe

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: EA Sports UFC 3 Electronic Arts Electronic Arts Sports playstation 4