Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.02.2018 14:56
Destiny 2 - Bungie ujawniło najbliższe plany rozwoju gry
558V

Destiny 2 - Bungie ujawniło najbliższe plany rozwoju gry

Destiny 2 zgodnie z zapowiedziami Bungie będzie się zmieniać. Jakie zmiany przygotowali deweloperzy i kiedy mają zamiar je wprowadzić?

Na oficjalnym blogu Bungie pojawił się wczoraj wpis, który dokładnie rozpisał nam jakie zmiany w Destiny 2 planuje ekipa oraz kiedy możemy się ich spodziewać w grze. Dwa dni temu pojawiła się aktualizacja 1.1.2, która przyniosła pierwszą część zmian. Kiedy kolejne nowości?

Destiny 2 - aktualizacja 1.1.2

Jeszcze w lutym pojawi się aktualizacja 1.1.3, która zajmie się przebudową systemu emblematów, doda punktowanie w Nocnych Szturmach oraz zliczanie statystyk. Bungie zadba też o lepsze nagrody za aktywności, zmniejszy powtarzalność egzotyków oraz na PC pojawi się publiczny czat tekstowy.

27 marca pojawi się aktualizacja 1.1.4, która wprowadzi spore zmiany w balansie broni, doda modyfikacje do Heroicznych Szturmów oraz opcję rozgrywki 6 na 6 w Iron Bannerze. W playliście Tygla pojawi się tryb Mayhem, a także poprawiona zostanie rotacja map w PvP.

W maju wystartuje trzeci sezon, więc wtedy tez prawdopodobnie dostaniemy drugi dodatek. Aktualizacja majowa doda prestiżową wersję raidu Eater of Worlds, nagrody za rankingi w Tyglu, prywatne mecze w PvP, zwiększoną ilość miejsc w schowku, opcję korzystania z kilku emotek, a także mistrzowskie egzotyki. Jest też szansa na przebudowę modyfikacji w majowym terminie, ale Bungie zaznacza, że to może się przesunąć w czasie.

Destiny 2 Roadmap

Jak oceniacie zapowiadane zmiany i terminy ich wprowadzenia?

Źródło: https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/Update/46612

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4