Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.01.2018 08:00
Najlepsze gry w aktualnej promocji w PS Store
4047V

Najlepsze gry w aktualnej promocji w PS Store

W poprzednim zestawieniu wybrałem dla was najlepsze gry w trwającej aktualnie promocji. Warunek był jeden - nie mogły być droższe niż 30 złotych. Tym razem ograniczenia nie ma żadnego i wytypowałem dla was kilka produkcji, które warto, a nawet trzeba kupić.

Dishonored 2 - 58 zł

Jedna z najlepszych gier zeszłego roku, która niestety, nie sprzedała się tak dobrze jak poprzednik mimo rozwinięcia praktycznie każdego elementu i doszlifowania go wręcz do maksimum. Jeśli uwielbiacie skradanki dające wam ogromną swobodę w sposobie gry, to Dishonored 2 jest grą wręcz idealną.


Divinity: Original Sin - 51 zł

Przez kilka lat, PC-towe RPG-i unikały konsol. Gdy jednak się pojawiły, to te najlepsze. Divinity: Original Sin zdecydowanie jest jednym z najlepszych przedstawicieli tego gatunku na konsolach. Deweloper przystosował grę do kontrolera, dodatkowo możemy ją przejść w całości w trybie współpracy, co powinno być wystarczającą zachętą.


Dreamfall Chapters - 42 zł

Na wszystkie odcinki Dreamfall musieliśmy czekać znacznie dłużej niż pierwotnie zapowiadano. Na szczęście - opłacało się, gdyż dostaliśmy wyjątkowo udaną grę przygodową, co przy zawodach pokroju Syberii 3 jest miła odmianą. W tej cenie zdecydowanie warto.


Gravity Rush 2 - 59 zł

Jedna z najlepszych gier 2017 roku, niestety - sprzedała się fatalnie i Sony postanowiło wyłączyć serwery gry, odcinając część zawartości. Na szczęście - dopiero w czerwcu. Jeśli szukacie gry z przepiękną warstwą artystyczną, oferującą jednocześnie wyjątkowo dobrą rozgrywkę, to lepszego wyboru w tej promocji nie znajdziecie. Możecie przy okazji zainteresować się remasterem pierwszej części, który kosztuje 33 złote.


Hellblade: Senua's Sacrifice - 79 zł

Hellblade zaskoczyło większość graczy. Ninja Theory dostarczyło nam wysokobudżetowego indyka, który po prostu jest kawałem świetnej historii do przeżycia i zagrania. Jedna z najładniejszych gier 2017 roku, oferująca jednocześnie niesamowity klimat oraz ciekawe przedstawienie choroby psychicznej. Najdroższa gra z zestawienia, ale jednocześnie - warta każdej złotówki.


I Expect You to Die - 49 zł

Jedyna gra w zestawieniu dostępna na PlayStation VR. I Expect You to Die nie oferuje niczego skomplikowanego - to nadal gra logiczna, która jednak stawia nas w sytuacji pozornie bez wyjścia i sami musimy wykombinować jak się wydostać z danej pułapki. Tytuł idealnie skrojony pod wirtualną rzeczywistość, który odnajduje się w niej idealnie.


The Last Guardian - 59 zł

Za kilka dni wychodzi remake Shadow of the Colossus, poprzedniej gry Fumito Uedy. Jeśli jesteście (lub staniecie się) fanami jego gier, to zdecydowanie polecamy The Last Guardian. Co prawda gra ma pewne techniczne problemy na zwykłym PS4, ale i tak warto zagrać w ten niesamowity i wyjątkowy tytuł, który wyróżnia się na tle innych gier tej generacji.


WipEout Omega Collection - 57,25 zł z PS+

Najlepsza gra z  gatunku arcade'owych wyścigów? Zdecydowanie. Jeśli nie jesteście przywiązani do czterech kółek, to WipEout Omega Collection przypadnie wam do gustu w parę sekund. Niesamowicie wymagająca, ale nagradzająca umiejętności i wyuczenie tras. Do tego technicznie mamy do czynienia z dwoma grami w jednym zestawie. Zawartości na mnóstwo grania.


XCOM 2 - 71 zł

Ile macie strategicznych gier turowych na PS4? Ile z nich jest tak świetnym tytułem jak XCOM 2? No właśnie. Poprzednia odsłona sprawdziła się idealnie na PlayStation 3, dwójka kontynuuje ten trend i dostajemy niesamowicie wymagający tytuł, który pozwala nam spędzić przy konsoli nie kilka, nie kilkanaście, ale nawet kilkadziesiąt godzin.

 

Tagi: dishonored 2 gravity rush 2 hellblade: senua's sacrifice ninja theory the last guardian WipeOut Omega Collection xcom 2