Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.01.2018 17:40
UFC 3 - najważniejsze informacje, o których powinniście wiedzieć przed zakupem
783V

UFC 3 - najważniejsze informacje, o których powinniście wiedzieć przed zakupem

Nowy materiał z EA Sports UFC 3 przedstawia najważniejsze elementy, o których powinni wiedzieć osoby rozważające zakup. Dowiecie się z niego o różnicach w działaniu gry między PS4 a PS4 Pro oraz zmianach dokonanych na przestrzeni ostatniej odsłony.

EA Sports UFC 3 znajduje się już na ostatniej prostej, więc niektórzy zebrali najważniejsze informacje i fakty, o których wiadomo przed premierą. Jeśli jesteście fanami tej serii, to koniecznie zapoznajcie się z nowym materiałem. Dowiecie się z niego na jakie nowości możecie liczyć..

EA Sports UFC 3 - oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry

EA Sports UFC 3 będzie się mocno różniło od poprzednika i wprowadzi sporo zmian. Modyfikacji ulegnie ogólna mechanika walki. Teraz będziemy mogli poruszać się w każdym kierunku podczas wyprowadzania ciosu. Ma się to przełożyć na bardziej dokładną i techniczną rozgrywkę. EA Sports zdecydowało się na gruntowne przemodelowanie gry. Otrzymamy ponad 5 tysięcy animacji stworzony od podstaw. Wyprowadzanie uderzeń będzie bardziej płynne, a poruszanie zawodnikiem precyzyjniejsze. Otrzymamy też nowe tryby zabawy. W tym wyczekiwaną możliwość rozgrywania turniejów.

EA Sports UFC 3 - 15 rzeczy, o których musisz wiedzieć przed zakupem

Sama gra zaoferuje zauważalnie lepszą oprawę wizualną oraz nowy tryb fabularny. Ten po raz pierwszy w historii cyklu pozwoli nam rozwijać karierę poza ringiem. Również i te wybory wpłyną na rozwój naszego sportowca. Tytuł na podstawowym modelu PS4 będzie działać w 30 FPS-ach. Wartość ta zostanie podwojona w przypadku PS4 Pro. Kontrowersyjne mikropłatności będą obecne w trybie FUT, gdzie wydawanie prawdziwej gotówki może znacznie przyspieszyć nasze postępy i dać przewagę nad innymi graczami.

Premiera EA Sports UFC 3 odbędzie się w dniu 2 lutego.

Źródło: YouTube (GamingBolt)

Tagi: EA Sports UFC 3 Electronic Arts Electronic Arts Sports PlayStation 4 wideo