Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.01.2018 14:37
Final Fantasy XIV - aktualizacja 4.2 jeszcze w tym miesiącu
235V

Final Fantasy XIV - aktualizacja 4.2 jeszcze w tym miesiącu

Final Fantasy XIV już 30 stycznia otrzyma aktualizację 4.2 - "Rise of a New Sun", która będzie kontynuować wątki fabularne z dodatku Stormblood. Dodatkowo, w grze pojawi się... Kefka.

Square Enix trzyma się swojego planu i już 30 stycznia pojawi się kolejna aktualizacja Final Fantasy XIV - "Rise of the New Sun" - która podejmie wątki fabularne zakończone w poprzedniej aktualizacji. Oczywiście poza zadaniami związanymi z fabułą, gra otrzyma sporo nowości. Te ucieszą głównie fanów Final Fantasy VI.

Final Fantasy XIV. Aktualizacja 4.2 z nowymi zrzutami

Po aktualizacji 4.2, Final Fantasy XIV zaoferuje nam nowe dungeony - Hell's Lid oraz The Fractal Continuum w wersji Hard. W prze pojawi się także nowy Trial: Byakko - The Jade Stoa.

Final Fantasy XIV Trial: Byakko The Jade Stoa

Najbardziej jednak gracze ucieszą się z kolejnego Raidu wchodzącego w skład prób Omegi .Omega: Sigmascape zabierze nas tym razem w wycieczkę po lokacjach i przeciwnikach z Final Fantasy VI. Powalczymy więc z... Phantom Trainem (ciekawe czy będziemy mogli założyć mu suples), Chandarnookiem oraz samym Kefką, który będzie czekał na nas jako ostatnia próba.

Final Fantasy XIV Patch 4.2 - Rise of a New Sun

Oczywiście to nie wszystko. Pojawią się nowe zadania dla plemienia Ananta, przebudowany system Glamour, nowe zasady w PvP wraz z mapą Crystal Tower Training Grounds. Do tego nowy mount, opcja podwodnej eksploracji z poszukiwaniem skarbów, nowe zestawy przedmiotów, nowe meble dla domku, a także rozbudowany zostanie system występów u Barda.

 

Źródło: https://na.finalfantasyxiv.com/patch/4_2/

Tagi: Final Fantasy XIV: Online PlayStation 4 Square Enix wideo