Daniel Stroński Daniel Stroński 19.01.2018 16:06
Poszukiwany stawił się do aresztu... z konsolą i telewizorem
2616V

Poszukiwany stawił się do aresztu... z konsolą i telewizorem

A gdyby tak zamknąć się gdzieś z samym telewizorem i konsolą, nie martwiąc się niczym innym? Cóż, więzienie może nie być najlepszym pomysłem...

W Gdańsku zdarzyło się coś, co zaskoczyło funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji - poszukiwany listem gończym 37-latek dobrowolnie zgłosił się do odbycia kary, przynosząc ze sobą telewizor, konsolę i torbę podróżną. Pracownik ochrony natychmiast powiadomił policjantów, którzy sprawdzili tożsamość mężczyzny. Okazało się, że rzeczywiście jest winny m.in. składania fałszywych zeznań i został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie ma odbyć karę pół roku pozbawienia wolności.

Co z konsolą? Co prawda nie znamy jej marki ani modelu, ale wg rzecznika prasowego Dyrektora Generalnego Służby Więziennej mjr Elżbiety Krakowskiej nie jest to nic dziwnego, że osoby mające odbyć karę pozbawienia wolności przynoszą ze sobą rozmaite rzeczy. Niestety istnieje mała szansa, że taki "zestaw gracza" trafi do celi aresztowanego. Telewizor wraz z konsolą i torbą zostanie zdeponowany w magazynie i od dyrektora aresztu zależy, czy wróci do rodziny mężczyzny czy trafi do jego celi.

Źródło: https://www.tvn24.pl/gdansk-z-telewizorem-i-konsola-pod-pacha-sam-zglosil-sie-na-komende,807774,s.html

Tagi: