Daniel Stroński Daniel Stroński 18.01.2018 20:01
Metal Gear Survive - analiza techniczna na PS4 Pro - 4K vs 1080p
441V

Metal Gear Survive - analiza techniczna na PS4 Pro - 4K vs 1080p

Metal Gear Survive w wersji beta zbiera zaskakująco pozytywne opinie, choć kontrowersje związane z Konami i Hideo Kojimą wciąż odstraszają fanów serii MGS. Jak gra sprawuje się na PlayStation 4 Pro?

Metal Gear Survive to co-opowy survival bazujący na Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale znalazło się też miejsce na kampanię dla jednego gracza (z wymogiem stałego połączenia z Siecią). Nasza opinia pojawi się wkrótce, a w międzyczasie zobaczmy, jak produkcja wygląda na PlayStation 4 Pro.

Beta Metal Gear Survive dostępna

Metal Gear Survive zostało wzięte na tapet ekipy z Digital Foundry i sprawdzono, jak tytuł sprawuje się w dwóch dostępnych opcjach graficznych - 1080p oraz 4K (natywne 1440p). Jak można było się spodziewać, ta druga opcja wypada trochę gorzej i chociaż w obu przypadkach mamy w miarę stałe 60 klatek, przy grafice 4K występują spadki nawet do 50-45 klatek, przeważnie w środku burz piaskowych. Należy jednak pamiętać, że to wciąż nie jest finalna wersja i premiera tej docelowej odbędzie się za miesiąc, 22 lutego.

Metal Gear Survive - analiza techniczna bety

 

Źródło: YouTube (DigitalFoundry)

Tagi: Konami metal gear survive PlayStation 4 Pro wideo