Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.01.2018 13:17
Pudełkowe Secret of Mana także w Polsce
281V

Pudełkowe Secret of Mana także w Polsce

O tym, że Secret of Mana trafi do pudełek wiemy od dłuższego czasu. Nie byliśmy jednak pewni, czy pudełkowe wydanie pojawi się oficjalnie w Polsce, czy będziemy skazani na import. Na szczęście - obędzie się bez wspierania zagranicznych sklepów.

Cenega, polski dystrybutor gier Square Enix, potwierdziła nam w informacji prasowej, że Secret of Mana w pudełkowym wydaniu na PlayStation 4 pojawi się także w naszym kraju na równi z premierą światową - 15 lutego tego roku.

W oczekiwaniu na Secret of Mana, polecamy recenzję Adventures of Mana na PS Vita

Tytuł zaczął się pojawiać w sklepach jako zamówienie przedpremierowe w cenie 139 złotych. Z jednej strony - jest to dosyć dużo za remake gry sprzed ponad 20 lat, z drugiej strony - gratka dla kolekcjonerów, którzy uwielbiają stawiać na półce kolejne pudełka.

Rozgrywka z Secret of Mana na PS4

Remake Secret of Mana doczeka się zmienionej oprawy graficznej, korzystającej z silnika użytego w Adventures of Mana. Oprócz tego dostaniemy zremasterowaną ścieżkę dźwiękową, scenki dialogowe oraz mnóstwo nowości w mechanice, by ta odpowiadała choć częściowo współczesnym standardom.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PlayStation 4 secret of mana Square Enix