Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.01.2018 14:48
The Raven Remastered - kolejny remaster od THQ Nordic
733V

The Raven Remastered - kolejny remaster od THQ Nordic

THQ Nordic dba by nikt o nich nie zapomniał. The Raven Remastered jest kolejnym remasterem z konsol poprzedniej generacji, który wkrótce pojawi się m.in. na PlayStation 4.

The Raven Remastered to nic innego jak odnowiona wersja The Raven: Legacy of a Master Thief, które pojawiło się kilka lat temu i było dziełem King Art. Nie kojarzycie gry? Nic dziwnego, nie mamy do czynienia z jakimś znanym tytułem. Więc tym bardziej może dziwić ruch THQ Nordic. Niemniej, gra została doceniona przez graczy na PC-tach (na konsolach przemknęła bez większego zainteresowania).

Wydawca jednak przyjął zasadę, że odnawia wszystko jak leci ze swojego portfolio, więc 13 marca fani gier przygodowych dostaną kolejny tytuł do sprawdzenia. Gra doczeka się poprawionych modeli postaci, lepszego oświetlenia oraz nowych animacji. A to wszystko w polskiej wersji językowej.

The Raven Remastered - oficjalny zwiastun gry

The Raven Remastered opowie historię złodziejskiego skoku dziejącą się w Paryżu w 1960 roku. Całość przedstawiona jest w formie gry point n' click w trójwymiarowym środowisku.

W galerii znajdziecie dodatkowe zrzuty udostępnione przez wydawcę.

Tagi: galeria playstation 4 The Raven Remastered THQ Nordic