Jakub Barwiak Jakub Barwiak 08.01.2018 21:48
Serial Halo wciąż w produkcji
304V

Serial Halo wciąż w produkcji

Od jakiegoś czasu nie pojawiały się nowe informacje w sprawie serialu aktorskiego na podstawie Halo. Sprawę postanowił skomentować prezes stacji Showtime.

Serial Halo, produkcji Stevena Spielberga, wciąż pozostaje w bardzo aktywnym rozwoju, tak przynajmniej wynika z wypowiedzi prezesa stacji Showtime. Przypomnijmy, iż w 2013 roku, 343 Industries ogłosiło, iż Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym dla aktorskiego serialu Halo. W lipcu zeszłego roku Microsoft poinformował, iż prace nad projektem trwają, fakt ten potwierdził ostatnio David Nevins.

Slender Man - zwiastun

Nevins – CEO stacji Showtime – został zapytany przez TVGuide na temat prac nad serialem na podstawie znanej serii gier. Potwierdził on, iż Halo jest wciąż w bardzo aktywnym rozwoju. Dodał on, iż widział już kilka scenariuszy. Gary Levine, odpowiadający za ramówkę stacji, potwierdził, iż Halo będzie serialem aktorskim, dodał również, iż fani powinni być usatysfakcjonowani jego poziomem.

Powinno to usatysfakcjonować fanów Halo oraz widownię dramatów produkowanych przez Showtime.

Halo narodziło się w 2001 roku, na konsoli, której nazwy nie wolno wymawiać ;). Szybko przerodziło się w serię pełnej bogatej mitologii, która może stanowić podstawę dla serialu. Fani gier z pewnością z mieszanymi odczuciami odbiorą wypowiedzi szych z Showtime. Z jednej strony potwierdzają one fakt powstawania serialu, z drugiej pokazują, iż nie należy spodziewać się jego szybkiej premiery.

Źródło: https://screenrant.com/steven-spielberg-halo-tv-series-active-development/

Tagi: halo microsoft Showtime steven spielberg