Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.01.2018 14:10
Monster Hunter World - pierwsze darmowe DLC, nowy zwiastun pełen akcji i trzecia beta
452V

Monster Hunter World - pierwsze darmowe DLC, nowy zwiastun pełen akcji i trzecia beta

Monster Hunter World otrzyma jeszcze jedną betę w której zmierzymy się z Nergigante. Dodatkowo Capcom pokazał nam nowy zwiastun ze smokami, a także pochwalił się pierwszym stworem z DLC, które dostaniemy za darmo.

Capcom chce utrzymać zainteresowanie Monster Hunter World, dlatego też będziemy mieli szansę zagrać w grę kolejny raz przed premierą. Trzecią betę zaplanowano na dni 18-22 stycznia, a więc na tydzień przed samą premierą najnowszej odsłony serii Monster Hunter. Poza poprzednimi misjami w których polowaliśmy na Great Jagrasa, Anjanatha i Barrotha, dojdzie misja w której naszym celem będzie ogromny Nergigante. Do grania w betę nie będziemy potrzebować opłaconego PS Plus.

Monster Hunter World z kampanią na co najmniej 40-50 godzin zabawy

Poza tym, Capcom ujawnił zawartość pierwszej, darmowej paczki DLC, która pojawi się po premierze Monster Hunter World. Razem z nią pojawi się misja w której polować będziemy na znanego z Monster Hunter 3 - Deviljho. Będzie to pierwsza z wielu większych aktualizacji. Kolejne będą dodawać kolejnych przeciwników i przeplatane zostaną mniejszymi łatkami w których Capcom będzie poprawiał ewentualne błędy.

A na koniec mamy dla was nowy zwiastun w którym zaprezentowano fragmenty fabuły i ogromne smoki z którymi będziemy się mierzyć.

Monster Hunter World - zwiastun styczniowy

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Capcom Monster Hunter World PlayStation 4 wideo