Jakub Barwiak Jakub Barwiak 03.01.2018 18:18
Seria niefortunnych zdarzeń. Jest data premiery drugiego sezonu
461V

Seria niefortunnych zdarzeń. Jest data premiery drugiego sezonu

Czekacie na drugi sezon Serii niefortunnych zdarzeń? Netflix opublikował właśnie teaser, w którym zdradził datę jego premiery.

Fani Serii niefortunnych zdarzeń w wydaniu Netfliksa mogą się cieszyć. Drugi sezon serialu powróci 30 marca. Gigant ogłosił to za pomocą krótkiego teasera. W roli głównej powraca oczywiście Neil Patrick Harris.

Apple kupi Netfliksa?

Klip nie zdradza zbyt wiele nowych informacji, te dostarcza jednak portal Deadline. Dzięki niemu wiemy, iż w serialu pojawią się m.in. Nathan Fillion, Tony Hale, Lucy Punch, Sara Rue i Roger Bart. Ponadto w obsadzie znaleźli się Malina Weissman, Louis Hynes, Presley Smith, Patrick Warburton i rzecz jasna Neil Patrick Harris.

Seria niefortunnych zdarzeń. Sezon 2 - teaser

Seria niefortunnych zdarzeń to adaptacja niezwykle popularnej serii książek. Głównymi bohaterami opowieści jest trójka rodzeństwa Baudelaire’ów. Stają oni przed wyzwaniem związanymi z mrocznymi rodzinnymi tajemnicami i złowrogim hrabią Olafem. Drugi sezon opowie historie z książek od 5 do 9. Niepotwierdzony jeszcze trzeci sezon będzie ekranizacją ostatnich czterech powieści z serii.

Źródło: https://www.engadget.com/2018/01/02/netflix-s-a-series-of-unfortunate-events-returns-march-30th/

Tagi: Netflix seria niefortunnych zdarzeń Video