He-Man powróci? Scenarzysta Batman v Superman za sterami

Filmy/seriale
656V
He-Man powróci? Scenarzysta Batman v Superman za sterami
Jakub Barwiak | 01.12.2017, 12:29

Sony rozpoczęło rozmowy z Davidem S. Goyerem – scenarzystą m.in. Batman v Superman – dotyczących objęcia przez niego stanowiska reżysera rebootu Władców Wszechświata.

Sony od kilku lat próbuje przywrócić markę, należącą do Mattela, na wielki ekran. Jakiś czas temu z posadą reżysera Władców Wszechświata łączony był McG, jednak od tego czasu projekt utknął w martwym punkcie. Nową nadzieją dla niego ma być David S. Goyer – znany m.in. z filmów DC.

Dalsza część tekstu pod wideo

Hellboy z datą premiery

Goyer, który jest głównie scenarzystą, napisał najnowszą wersję skryptu do nowego He-Mana, tekst ten spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że – jak podaje The Wrap – filmowiec rozmawia w tym momencie z włodarzami Sony o przejęciu posady reżysera Masters of the Universe.

Szczegóły fabuły są obecnie owiane tajemnicą, jednak oczywiście historia ma obracać się wokół Księcia Adama, jego alter ego He-Mana, oraz jego arcywroga Szkieletora. Nie podpisano w tym momencie żadnych oficjalnych umów, więc do porozumienia może oczywiście jeszcze nie dojść, jednak według informatorów The Wrap wszystko jest na jak najlepszej drodze.

He-Man doczekał się już jednej aktorskiej wersji swoich przygód, w filmie z 1987 roku bohatera zagrał Dolph Lundgren. Sam obraz może pochwalić się całkiem przyzwoitym gronem fanów, jednak wiele osób twierdzi, iż miał on potencjał na bycie czymś innym i lepszym. Jak będzie z nową wersją, być może dane będzie nam to zobaczyć, jeśli tylko Sony ruszy z produkcją filmu.

 

Źródło: https://screenrant.com/masters-universe-david-goyer-director/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper