Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.11.2017 12:40
Chaos on Deponia w przyszłym tygodniu trafi na PS4
392V

Chaos on Deponia w przyszłym tygodniu trafi na PS4

Chaos on Deponia to kontynuacja kreskówkowej przygodówki Deponia, która na PlayStation 4 pojawiła się w zeszłym roku. Fanów gry i nurtu ucieszy wiadomość, że również "dwójka" trafi na stacjonarną konsolę Sony.

Chaos on Deponia tak jak pierwowzór to gra przygodowa rodzaju point 'n' click, utrzymana w kreskówkowym stylu. Gra pierwotnie pojawiła się na PC w październiku 2012 roku i zyskała sobie uznanie. To klasyczny przedstawiciel nurtu, w którym głównym celem gracza jest przemierzanie świata, zbieranie przedmiotów, rozwiązywanie zagadek i rozmawianie z napotkanymi postaciami.

Chaos on Deponia w naszej bazie gier

Akcja Chaos on Deponia rozgrywa się na tytułowej planecie Deponia, która jest jednym wielkim złomowiskiem. Za postanowieniem rady latającego miasta Elysium planeta ma zostać zniszczona. Rufus jako bohater gry postara się temu zapobiec, co oczywiście nie będzie łatwe. Problemem okazują się uszkodzone dane umieszczone w głowie jego ukochanej Goal, którą poznacie na poniższym zwiastunie.

Chaos on Deponia - oficjalny zwiastun

Chaos on Deponia ma pojawić się już przyszłym tygodniu. Premiera gry zaplanowana jest na datę 6 grudnia tego roku. Co z polską wersją językową? Poprzednik dostępny był z polskimi napisami, więc i tutaj możemy się tego spodziewać. Jeśli jesteście zainteresowani to znajdziecie go tutaj, w promocyjnej cenie 29 złotych - czas promocji przeminie 2 grudnia o godzinie 12:59.

Tagi: Chaos on Deponia Daedalic Entertainment playstation 4 wideo