SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 27.11.2017 21:11
Najciekawsze gry z Cyber Monday w PS Store
1576V

Najciekawsze gry z Cyber Monday w PS Store

Dziś wystartowała promocja Cyber Monday w PS Store, a w niej grubo ponad sto dużych obniżek. Łatwo więc przeoczyć perełki, których grzech nie poznać - szczególnie za tak małe pieniądze!

Nowa promocja w PS Store nie potrwa długo, bo kończy się w tę sobotę, a jak wiadomo - im krótsza promocja, tym większe obniżki. Tym razem skupiono się na produkcjach cyfrowej dystrybucji, więc mamy wiele perełek, o których mogliście zwyczajnie nie słyszeć.

W zestawieniu kierowaliśmy się nie tylko najwyższymi ocenami, ale przede wszystkim oryginalnymi pomysłami na zabawę i pozytywnymi wspomnieniami - w końcu najbardziej zapadają w pamięć mniejsze gry "odkryte" samemu. Zachęcamy też do polecania swoich faworytów w komentarzach! Raz jeszcze przypominamy - promocja trwa do 2 grudnia.

Enter the Gungeon - 25 zł

Jeden z najlepszych roguelike'ów w gatunku. Wchodzimy do losowo generowanych lochów, gdzie wszystko stylizowane jest na elementy broni palnej i... staramy się przetrwać. Znakomicie podkręcono tu poziom, dopasowując bullethellowe rozwiązania, co pozwoliło grze zdobyć w naszej recenzji niemal perfekcyjne 9,5/10. Do tego w międzyczasie dodano masę dodatkowej zawartości w aktualizacjach! Poziom trudności jest wysoki, ale cytując recenzenta:

Jeśli po otrzymaniu od gry buta na twarz prosicie o więcej, musicie sprawdzić Enter the Gungeon.

Enter the Gungeon - zwiastun

 

Manual Samuel - 12,50 zł

Istna uczta dla fanów absurdalnego humoru. Jeśli pamiętacie humorystyczny symulator biegacza QWOP, to Manual Samuel jest rozwinięciem tego pomysłu. Kontrolując postać, wszystko wykonujemy manualnie - nie tylko chodzenie (z osobnymi przyciskami odpowiedzialnymi za każdą nogę) czy sikanie, ale też oddychanie oraz mruganie! Aktorzy głosowi i przezabawne sytuacje czynią z gry ciekawy eksperyment, który na każdym kroku bawi do łez. Obowiązkowa pozycja dla fanów żartów z Psychonauts czy serii DeathSpank!

Manual Samuel - zwiastun

 

Zaginięcie Ethana Cartera - 25 zł

Polska przygodówka o poszukiwaniu tytułowego Ethana w małej mieścince Red Creek Valley. Piękne lokacje poznawane oczami bohatera-detektywa czynią z tego wyjątkowo malowniczą produkcję, a odkrywane po drodze niepokojące sekrety nie pozwalają oderwać się od ekranu. Jeśli Miasteczko Twin Peaks nie jest Wam obce, z miejsca pokochacie dzieło Polaków z The Astronauts!

Zaginięcie Ethana Cartera - zwiastun

 

LIMBO - 12,50 zł

Dla wielu będzie to już odgrzewany kotlet, ale za tak śmieszne pieniądze grzechem byłoby nie nadrobić rewelacyjnego (i niepokojącego!) platformera 2D od Playdead. Siedmioletnie LIMBO to niedosłowna historia chłopca w lesie, gdzie praktycznie wszystko dokoła czyha na jego życie. Mimo oprawy graficznej utrzymanej w odcieniach szarości, doskonale wiemy, co dzieje się na ekranie, a każda śmierć bohatera uderza w nas jeszcze bardziej. Mocna, świetnie zaprojektowana przygoda pozostawiająca wiele do interpretacji. Zresztą - byle czego by nie wydawali na PS4 po tylu latach od premiery pierwotnej wersji.

LIMBO - zwiastun

 

Firewatch - 29 zł

"Symulator leśniczego w 1989 roku", tyle że bez głupawych żartów rodem z symulatorów-parodii, a z porządną, trzymającą w napięciu fabułą. Intrygująca opowieść i wyjątkowo przyjemna stylistyka pozwoliły grze zdobyć wiele nagród w ubiegłym roku, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że mowa tu o produkcji niezależnej.

Firewatch - zwiastun

 

Serial Cleaner - 33 zł

Strzelaniny są fajne i widowiskowe, ale ktoś musi później posprzątać tej bajzel zanim przyjedzie policja. Trochę tu Hotline Miami (które również jest na przecenie!), lecz tutaj zagrożenia musimy unikać, a zabawa z policją w kotka i myszkę nigdy nie dawała tyle frajdy. Do tego oryginalna oprawa i ciekawa historia uzupełniają tę polską perełkę.

Serial Cleaner - zwiastun

 

INSIDE - 33 zł

Jedna z nielicznych "dyszek" w naszym serwisie. W pełni zasłużona produkcja twórców LIMBO nie tylko oddaje platformówkową doskonałość, ale także prezentuje klimatyczny świat i zmusza do refleksji. Znów samotny chłopiec, znów czyhające niebezpieczeństwo, ale nie myślcie, że to zwykła powtórka z poprzedniczki. Jedynym problemem była dość wysoka cena jak na około 5 godzin zabawy, ale teraz nie macie już żadnych argumentów, by nie spróbować INSIDE.

INSIDE - zwiastun

 

The Witness - 38 zł

Ogromna wyspa pełna zagadek logicznych zdecydowanie przekłada się na jeden z najlepszych tytułów w gatunku. Lata pracy zaowocowały przepięknym doświadczeniem z ponad 500 zagadkami, z czego każda została przygotowana w przemyślany sposób, idąc w jakość, nie ilość. Cóż, jeśli pół tysiąca wyzwań logicznych zyskało sobie taką opinię, nie ma co zwlekać z zakupem gry w tak niskiej cenie!

The Witness - zwiastun

Tagi: najlepsze promocje playstation 4 playstation store ps store wyprzedaz