Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.11.2017 19:08
Wolfenstein 2: The New Colossus. Demo gry już dostępne
1279V

Wolfenstein 2: The New Colossus. Demo gry już dostępne

Jeśli rewelacyjne oceny Wolfenstein 2: The New Colossus nie przekonały was do zakupu, to może zrobi to wersja demo, która właśnie trafiła do PS Store.

Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutowało 27 października i zebrało bardzo wysokie oceny na całym świecie. Nic dziwnego, wszak jest to świetny przedstawiciel gatunku stawiający wszystko na klimatyczną i intensywną kampanię dla jednego gracza. Takie gry są obecnie w odwrocie i nie radzą sobie najlepiej. Teraz Bethesda wydaje wersję demo, aby zachęcić kolejne grono osób do swojego hitu.

Nasza recenzja Wolfenstein 2: The New Colossus

Wolfenstein 2: The New Colossus jest już możliwe do przetestowania za darmo. W PS Store pojawiła się wersja próbna, którą pobierzecie w tym miejscu. Jeśli demo przypadnie Wam do gustu, to wszystkie postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, gdy już zdecydujecie się na zakup.

Wolfenstein 2: The New Colossus nie tylko zebrało wysokie oceny, ale i zostało nominowane w kilku kategoriach The Games Awards. Przygody Blazkowicza powalczą o cztery nagrody:

  • Najlepszy projekt gry
  • Najlepsza narracja
  • Najlepsza gra akcji
  • Najlepszy występ (Brian Bloom jako B.J Blazkowicz)

Swoje głosy możecie oddawać na tej stronie. Zwycięzców poznamy 7 grudnia, a wydarzenie będzie można oglądać w jakości 4K za pośrednictwem YouTube.

Wolfenstein 2: The New Colossus - zwiastun premierowy

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/1seqP2Irt6IcYug0gwoQY4/wolfenstein-ii-the-new-colossus-free-trial

Tagi: Bethesda demo machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap