Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.11.2017 08:54
Tekken 7 - w grze znajdzie się Noctis z Final Fantasy XV
647V

Tekken 7 - w grze znajdzie się Noctis z Final Fantasy XV

Tekken 7 zaprezentowało drugą postać gościnną jaka trafi do gry w ramach dodatku. Jak się okazuje jest nią Noctis - główny bohater Final Fantasy XV.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że pierwszą postacią dodatkową jaka znajdzie się w Tekken 7 będzie Geese Howard. Ten wściekły wojownik z Fatal Fury trafić do gry ma zimą tego roku. W poniższym newsie znajdziecie prezentację dodatkowej postaci.

Tekken 7 prezentuje Geese'a Howarda

Z kolei drugą postacią, która trafi do Tekken 7, będzie Noctis znany z Final Fantasy XV. Tak jak widać na poniższym zwiastunie, bohater korzystać będzie ze swojego charakterystycznego miecza, ale nie tylko. W jego atakach pojawią się też czary. Możemy też zerknąć na to jak wygląda jego Rage Art.

Tekken 7 - prezentacja Noctisa z Final Fantasy XV

Wiemy, że Noctis dołączy do walki w Tekken 7 wiosną przyszłego roku. Nie podano więcej szczegółów - ba, nie wiemy nawet jeszcze kiedy dokładnie otrzymamy Geesa Howarda. Tym samym trzeba również poczekać na informacje odnośnie ceny. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają oczywiście postać bez dodatkowych opłat.

Co myślicie o wyborze Noctisa na dodatkową postać?

Tagi: Bandai Namco Final Fantasy XV Namco Bandai noctis tekken 7 wideo

Nie przegap