Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.11.2017 17:25
Need for Speed: Payback. Posłuchajcie w akcji polskiego dubbingu
507V

Need for Speed: Payback. Posłuchajcie w akcji polskiego dubbingu

Need for Speed: Payback zaoferuje iście gwiazdorski dubbing, w którym wystąpi Joanna Jędrzejczyk, O.S.T.R i Piotr Stramowski. Niestety, jego jakość pozostawia nieco do życzenia.

Need for Speed: Payback już w tym tygodniu wyląduje na półkach sklepowych. istotnym elementem serii będzie tryb fabularny utrzymany w mocno filmowym tonie i charakterze serii "Szybcy i Wściekli". Jeśli nie ufacie swoim umiejętnościom języka angielskiego, to na pewno ucieszycie się z informacji, że trakcie w trakcie zabawy posłuchacie polskich głosów.

Need for Speed: Payback otrzyma w Polsce gwiazdorski dubbing

O polskiej wersji Need for Speed: Payback informowała już wcześniej Joanna Jędrzejczyk. Dowiedzieliśmy się wtedy, że w naszej rodzimej edycji gry wystąpi również Piotr Stramowski i O.S.T.R. Teraz polski oddział EA udostępnił specjalne wideo, które pozwala posłuchać próbki naszej gwiazdorskiej obsady. Jak oceniacie efekt pracy celebrytów?

Need for Speed: Payback - gwiazdorska obsada w polskiej wersji językowej.

Need for Speed: Payback to oczywiście nadal wyścigi, które tym razem wrzucą nas w największe środowisko w historii serii. Wiemy, że w liście pojazdów zabraknie aut marki Toyota. Twórcy obiecują, że nie będziemy jednak narzekać na nudę. Otrzymamy bogate opcje tuningu z mnóstwem różnorakich części i opcji. Możemy też liczyć na pełno aktywności i różnorodnych wydarzeń rozsianych po całym świecie gry.

Premiera Need for Speed: Payback nastąpi w dniu 10 listopada, czyli już w najbliższy piątek.

Źródło: YouTube (EA Polska)

Tagi: dubbing Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback ostr playstation 4 wideo

Nie przegap