Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.11.2017 23:23
Osama bin Laden uwielbiał gry, emulatory i anime
865V

Osama bin Laden uwielbiał gry, emulatory i anime

Jeśli myślicie, że w dzisiejszym świecie growym nic was nie zaskoczy, to ... może informacja o tym, że Osama bin Laden (tak, ten słynny terrorysta) uwielbiał gry wideo (zwłaszcza te starsze) oraz anime.

CIA wypuściła do wiadomości publicznej dokumenty dotyczące Osamy bin Ladena, które zbierano przez lata. Wczorajsza porcja dotyczy ponad pół miliona plików, które bin Laden przechowywał na dysku twardym swojego komputera. Poza materiałami typowo propagandowymi dotyczącymi Al-Kaidy, bin Laden przechowywał sporo nielegalnych kopii filmów i gier.

Tak, bin Laden wbrew temu co niektórzy mogą myśleć, był wielkim fanem gier, filmów i anime. CIA ujawniło na przykład, że na jego dysku znajdowały się gry z serii Resident Evil, a także Final Fantasy VII. Osoby, które przeglądały całe archiwum znalazły masę informacji o plikach mających rozszerzenie *.sav, czyli plików z emulatorów starszych konsol. Osama bin Laden je uwielbiał, zwłaszcza... erotyczne bootlegi.

Jeśli chodzi o anime, to najwięcej na jego dysku było nagrań z Naruto, Dragon Balla i Bleacha. Bin Laden oglądał też Devil May Cry, grał w Animal Crossing, gry z serii Mario, Pokemon Diamond, Counter Strike'a (heh), Zumę i ...Army Men 2.

 

Źródło: https://www.cia.gov/news-information/press-releases-statements/2017-press-releases-statements/cia-releases-additional-files-recovered-in-ubl-compound-raid.html

Tagi: osama bin laden

Nie przegap