Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.11.2017 10:58
Z kupnem Star Wars Battlefront 2 warto poczekać
1443V

Z kupnem Star Wars Battlefront 2 warto poczekać

Jeśli myśleliście o kupnie Star Wars Battlefront 2, to być może warto będzie poczekać kilka tygodni jeśli nie macie ciśnienia by zagrać już 17 listopada. Dlaczego?

Powodów może być kilka. W parę tygodni od premiery, Electronic Arts wypuści prawdopodobnie przynajmniej jedną łatkę poprawiającą ewentualne błędy w grze. Jednak najważniejszym powodem będzie planowana obniżka ceny Star Wars Battlefront 2 w okolicach kinowej premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni jedi. I nie, nie jest to myślenie życzeniowe, a potwierdzone słowa jakie padły z ust pracownika EA w trakcie rozmowy z inwestorami.

Star Wars Battlefront 2 - EA naprawia system lootboksów

Odpowiedzialny za finanse w EA Blake Jorgensen zdradził inwestorom, że Electronic Arts planuje obniżki cenowe Star Wars Battlefront 2 w trakcie kinowego debiutu Ostatniego Jedi by wykorzystać maksymalnie zainteresowanie filmem.

Zdecydujemy się na obniżkę ceny w okolicach debiutu filmu tak jak zrobiliśmy to ostatnim razem. Być może zobaczycie dodatkowe obniżki ceny w okolicach święta Dziękczynienia czy Świąt Bożego Narodzenia. Tak działa ten biznes, więc jeśli zobaczycie obniżki cenowe, nie panikujcie - to sposób by zwiększyć sprzedaż w tym okresie.

Jednocześnie uspokaja inwestorów, że gdy zobaczą obniżki cenowe nie mają panikować i myśleć, że gra się nie sprzedaje. To będzie po prostu sposób by zachęcić niezdecydowane osoby. Ale skoro wiemy, że jakaś promocja będzie, a nasz portfel niekoniecznie pozwala na spokojne kupno gry - kto broni poczekać miesiąc?

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun premierowy

 

Źródło: http://mp1st.com/news/star-wars-battlefront-2-sale-most-likely-happening-when-the-last-jedi-launches-says-ea

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2