Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.10.2017 20:48
Merkava Avalanche. Emocjonujące walki robotów trafią na PS4
282V

Merkava Avalanche. Emocjonujące walki robotów trafią na PS4

Merkava Avalanche to bardzo nietypowa i oryginalna gra podchodząca niekonwencjonalnie do tematu mechów. Pojedynki wielkich robotów w wykonaniu studia Winter Crown Works wyróżniają się kilkoma naprawdę ciekawymi cechami.

Merkava Avalanche wrzuci nas na pole walki, gdzie magia miesza się z zaawansowaną technologią. Tytułowe Merkavy to potężne mechy, którymi będziemy toczyć emocjonujące bitwy z rywalami.

Więcej o Merkava Avalanche przeczytasz w naszej bazie gier

Merkava Avalanche to gra podchodząca w nietypowy sposób do rywalizacji. Sterujemy tutaj wielkimi robotami poruszającymi się na kołach. Głównym celem jest zniszczenie przeciwnika. Produkcja nie posiada jednak koncepcji punktów życia. Rywala możemy pokonać poprzez rzucenie go na kolana i wykończenie z bliska. Możemy też doprowadzić do sytuacji, że wróg zostanie unicestwiony poprzez jeden atak. Takie osiągnięcie nie będzie jednak dziełem przypadku, a wynikiem wielu zależnych. Istotną rolę odegra typ naszego ciosu, szybkość, kąt wyprowadzenia ciosu i tarcza wroga.

Poniżej demo mające ukazać koncepcję rozgrywki.

Merkava Avalanche - demo

Merkava Avalanche cechuje się jeszcze istotną rolą i niezwykłą płynnością ruchów kamery. Twórcy zrezygnowali ze zbędnych elementów interfejsu, aby nie psuć klimatu produkcji i wzmocnić wtopienie się w świat gry. Tytuł ma również oferować wielkie poczucie prędkość i wagi naszych maszyn. Dynamiczne warunki walki będą się nieustannie zmieniać. Duży nacisk położono również na pracę aktorów głosowych.

Twórcy cały czas rozwijają swój projekt w przyszłości wprowadzone mają zostać następujące mechanizmy

  • Armie i szwadrony działające niczym jedna grupa
  • Zdolność do tworzenia kolumn Merkav, aby zwiększyć zadawane obrażania
  • Specjalne strefy wzmacniające 
  • Wielkie istoty, które przywołamy poprzez użycie ogromnej ilości magii
  • Nowe rodzaje Merkav

 Na razie nie znamy daty premiery.

Źródło: http://winter-crown-works.com/merkava/top.html

Tagi: Merkava Avalanche playstation 4 unties wideo Winter Crown Works

Nie przegap