Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.10.2017 08:56
LEGO Worlds otrzymało DLC z okazji Halloween
395V

LEGO Worlds otrzymało DLC z okazji Halloween

LEGO Worlds również świętuje Halloween, więc pojawiła się paczka Monsters, dzięki której otrzymamy zestaw tematycznych klocków. Oprócz tego pojawiła się też nowa aktualizacja.

LEGO Worlds nie jest może najlepszą grą o klockach, ale niewiele kosztuje i oferuje całkiem sporo możliwości zabawy. Pozycja wydaje się tym bardziej kusząca, bo niewiele też kosztuje. Ponadto, gra ciągle się rozwija, bo twórcy wydają nowe paczki i wypuszczają aktualizacje, które poprawiają działanie gry.

Nasza recenzja LEGO Worlds

Taka paczka właśnie pojawiła się w PlayStation Store. W LEGO Worlds również trwa Halloween, więc trzeba do tego odpowiedniego zestawu klocków. Znajdziecie go tutaj, w cenie 16,50 złotych.

Wszystkie małe potwory czeka straszna niespodzianka. Noc zapadła nad Potworowem, gdzie codziennie obchodzi się Halloween! To koszmarne miasteczko jest pełne przeraźliwych potworów, nawiedzonych domów i upiornych pojazdów, które przyprawią Cię o dreszcze. Wybierz się na przejażdżkę Pociągiem duchów, jeśli masz odwagę, lub zbuduj własny Upiorny zamek! Twórz, odkrywaj i zwiedzaj miasteczko wraz ze znajomymi w nowym zestawie Monsters Pack do gry LEGO Worlds.

Poniżej z kolei znajdziecie sympatyczny zwiastun, który zapoznaje z nowościami.

LEGO Worlds - zwiastun DLC Monsters Pack

LEGO Worlds otrzymało też aktualizację, która likwiduje sporo problemów, ale zwiększa też możliwości w budowaniu i ogólnie graniu. Poprawiono jazdę na deskorolce, dodano możliwość oglądania akcji z pierwszej osoby czy dodano kamerę umożliwiającą tworzenie filmów. Szczegóły przedstawia poniższe wideo.

LEGO Worlds - podsumowanie najnowszej aktualizacji

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-26-lego-worlds-goes-spooky-with-its-halloween-appropriate-new-monsters-dlc

Tagi: aktualizacja halloween lego worlds patch playstation 4 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo