Jakub Barwiak Jakub Barwiak 24.10.2017 21:03
Venom. Zdjęcia do widowiska Sony rozpoczęte
642V

Venom. Zdjęcia do widowiska Sony rozpoczęte

Venom ma być filmem, który rozpocznie superbohaterskie uniwersum Sony. Rozpoczęto właśnie zdjęcia do tej produkcji.

Tom Hardy – gwiazdor widowiska o jednym z najsłynniejszych wrogów Spider-Mana, pojawił się na planie tego filmu, czym nie omieszkał pochwalić się oficjalny profil produkcji na Twitterze. W gwiazdorskiej obsadzie, oprócz Hardy’ego, znaleźli się Michelle Williams, Riz Ahmed, Reid Scott, Jenny Slate i Scott Haze.

A co słychać w MCU?

Venom będzie pierwszym filmem Sony, w samodzielnym uniwersum Marvela, nie powiązanym z produkcjami ze stajni MCU. W tym świecie Spider-Man istnieje, jednak raczej nie pojawi się on na razie w nowych widowiskach Sony. Za scenariusz odpowiadają Scott Rosenberg (Jumanji), Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2) i Kelly Marcel (50 Twarzy Greya).

Nie znamy obecnie szczegółów historii filmu, plotki mówią jednak o tym, iż Riz Ahmed ma wcielić się w czarny charakter produkcji – Carnage. Michelle Williams ma zaś zagrać She Venom, aczkolwiek nie wiadomo czy jej transformacja nastąpi w pierwszym filmie.

Venom po raz pierwszy na kartach komiksu pojawił się w 1984 roku. Jest to obca istota, która jako kostium Petera Parkera manipulowała jego emocjami i działaniami. Po rozwodzie z Peterem czarna maź związała się z fotografem – Eddiem Brockiem, który od tej pory znany był jako Venom. To właśnie w postać Brocka wcieli się Tom Hardy.

Na ekranach kin Venom po raz pierwszy pojawił się w Spider-Manie 3 Sama Raimiego. Kreacja ta nie spotkała się jednak z pozytywnym przyjęciem, miejmy więc nadzieję, iż nowe podejście do Venoma odda tej postaci sprawiedliwość.

Źródło: http://movieweb.com/venom-production-start-tom-hardy-set-photo/

Tagi: marvel Sony Pictures Entertainment tom hardy venom

Nie przegap