Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.10.2017 19:48
Hidden Agenda. Mroczny kryminał na zwiastunie premierowym i godzina rozgrywki
706V

Hidden Agenda. Mroczny kryminał na zwiastunie premierowym i godzina rozgrywki

Hidden Agenda to nowy projekt studia Supermassive Games, które ponownie bierze na warsztat grę utrzymaną w mocno filmowy stylu. Teraz jednak do zabawy zaproszeni zostaną dodatkowi użytkownicy i posiadacze smartfonów.

Hidden Agenda to nowa gra twórców Until Dawn i jedna z produkcji wspierających inicjatywę PlayLink. Dzięki temu systemowi do zabawy zaangażowani zostaną użytkownicy smartfonów i osoby nie do końca obeznane z padem. W ten sposób imprezy z użyciem konsol zostaną nieco urozmaicone.

Hidden Agenda, Singstar Celebration, Knowledge is Power opóźnione

Hidden Agenda to kolejny przedstawiciel gier zacierających granicę między filmami, a rozgrywką interaktywną. W tym wypadku nie możemy liczyć na klasyczną grę. Zamiast tego czeka nas spektakl oferujący kilka elementów interaktywności w formie szukania dowodów i podejmowania wyborów. Poniżej prezentacja rozgrywki z udziałem samych producentów.

Hidden Agenda - rozgrywka w wykonaniu twórców

Tytuł otrzymał też zwiastun premierowy. Możemy oczekiwać, że dostaniemy wciągający thriller psychologiczny utrzymany w mrocznych klimatach i kształtowany przez nasze wybory. Hidden Agenda pojawi się na rynku w dniu 22 listopada.

Hidden Agenda - zwiastun premierowy

Jeśli nie boicie się spoilerów i chcecie jeszcze dokładniej obejrzeć grę w akcji, to w sieci pojawiło się nagranie trwające aż godzinę.

Hidden Agenda - godzina rozgrywki

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/23/see-supermassive-games-playlink-thriller-hidden-agenda-in-action-with-exclusive-video/

Tagi: hidden agenda playlink playstation 4 Sony Interactive Entertainment Supermassive Games wideo zwiastun premierowy

Nie przegap