Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.10.2017 11:15
Nowy Terminator. Początek zdjęć już niedługo
625V

Nowy Terminator. Początek zdjęć już niedługo

Szósta już część Terminatora ma być nowym otwarciem dla serii i jej powrotem na szczyt. W projekt ponownie zaangażował się James Cameron. Możliwe, że poznaliśmy właśnie datę początku zdjęć tej produkcji.

Za reżyserię nowego Terminatora odpowiada Tim Miller, który tą samą funkcję pełnił na planie pierwszej części Deadpoola. Film ma być częściowym rebootem całej marki, który usunie z kanonu wszystkie jej części po drugiej i to właśnie bezpośrednią kontynuacją dwójki będzie.

Reżyser nowego Terminatora cieszy się, iż nie pracuje nad drugim Deadpoolem

Portal Omega Underground dotarł do informacji dotyczących produkcji widowiska, według nich zdjęcia mają rozpocząć się w marcu przyszłego roku. Będą one miały miejsce na Węgrzech i w Hiszpanii.

Potwierdzono już, że w obsadzie nowego Terminatora znajdą się Arnold Schwarzenegger, oraz Linda Hamilton, która ponownie wcieli się w postać Sary Connor. Do ekipy dołączyła również Sonja Klaus – scenograf znana z Prometeusza.

Szósta część Terminatora ma zadebiutować w lipcu 2019 roku i być możliwym początkiem nowej trylogii. Oprócz reżysera Tima Millera, kreatywnie w projekt zaangażowany jest twórca oryginału - James Cameron. Nie znamy obecnie, oczywiście żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu.

 

Źródło: http://omegaunderground.com/2017/10/18/tim-millers-terminator-soft-reboot-begins-filming-march-hungary-spain/

Tagi: arnold Schwarzenegger James Cameron terminator terminator 6 tim miller

Nie przegap