Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.10.2017 18:38
South Park: The Fractured but Whole z fabularnymi DLC
448V

South Park: The Fractured but Whole z fabularnymi DLC

Wraz z premierą South Park: The Fractured but Whole pojawi się przepustka sezonowa, której kupno upoważni do pobrania dodatkowej zawartości. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły tego karnetu na dodatki.

South Park: The Fractured but Whole nie będzie wolne od rozszerzeń DLC. Twórcy zapowiedzieli właśnie, że w dniu 17 października do sprzedaży trafi nie tylko sama gra, ale i stosowna przepustka sezonowa. Ta będzie oferowała aż dwa dodatki fabularne i trochę dodatkowej zawartości.

South Park: The Fractured but Whole i konkurs na najlepszy pierd

South Park: The Fractured but Whole zapowiada się naprawdę świetnie. Graczy z Europy na pewno ucieszy informacja, że tym razem nie będziemy skazani na cenzurę. Nie oznacza to jednak, ze twórcy stonowali charakter swojej produkcji - dalej będzie kontrowersyjnie, wulgarnie i bezpardonowo. Okazuje się, że zabawa nie skończy się na przejściu gry, bo w przyszłym roku czekają nas dodatki. Ubisoft pochwaliło się pełną zawartością nadchodzącej przepustki sezonowej:

  • "Danger Deck" - DLC, które rzuci nas przeciwko ostatecznemu wyzwaniu w niebezpiecznej miejscówce Doktora Timothy'ego. Zaliczenie tej zawartości nagrodzi nas artefaktami i unikalnymi strojami.
  • “From Dusk till Casa Bonita” – Nowa treść fabularna. Razem z Szopem i drużyną Mysteriona będziemy musieli stawić czoła demonicznej obecności z Casa Bonita. Dodatek pojawi się w 2018 roku w cenie $11.99.
  • “Bring the Crunch” – Drugi dodatek fabularny wprowadzający do gry nową klasę superbohatera. Zadebiutuje on w 2018 roku i również w cenie $11.99

Osoby decydujące się na przepustkę sezonową otrzymają również bonusy z edycji Day One

  • "Relics of Zaron" - zestaw kostiumów i perków. Możliwy do kupienia osobno w cenie $4.99
  • "Towelie: Your Gaming Bud" - Dodatkowy towarzysz w grze dający zabawne porady. Ten dodatek pojawi się do kupienia osobno w dniu 24 października i będzie kosztować $1.99

Przypominamy, że prace nad South Park: The Fractured but Whole dobiegły końca i gra zadebiutuje zgodnie z planem w dniu 17 października.

South Park: The Fractured but Whole - zwiastun z okazji ukończenia gry

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/south-park-fractured-whole-season-pass-content-announced

Tagi: dlc playstation 4 przepustka sezonowa South Park: The Fractured but Whole Ubisoft Ubisoft San Francisco wideo

Nie przegap