Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.10.2017 19:38
Fortnite. W tryb Battle Royale zagrało już ponad 10 milionów osób
732V

Fortnite. W tryb Battle Royale zagrało już ponad 10 milionów osób

Wprowadzenie trybu Battle Royale do Fortnite okazało się niesamowitym sukcesem i strzałem w dziesiątkę. W tryb zagrało już aż 10 milionów graczy! Epic Games chwali się wynikiem i przedstawia ciekawą infografikę pełną statystyk z ich gry.

Fortnite to ciekawa produkcja z gatunku survival. Gracze łączą siły, aby budować razem forty i odpierać ataki wrogów. Tytuł cały czas jest rozwijany, a jakiś czas temu otrzymał tryb Battle Royale. Polega on na walce ogromnej ilości graczy do ostatniego żywego użytkownika. Taki wariant zabawy bardzo spodobał się społeczności i został z miejsca wypróbowany przez milion osób. Teraz ta liczba wzrosła do 10 milionów.

Fortnite to olbrzymi sukces

Fortnite może się pochwalić ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy. Dwa tygodnie temu do tytułu został wprowadzony tryb Battle Royale i od tego czasu zagrało w niego ponad 10 milionów różnych osób. Skopiowanie pomysłu na zabawę z szalenie popularnego PlayerUnknown's Battlegrounds okazało się świetnym rozwiązaniem. Epic pochwaliło się również ciekawą infografiką.

Jak widać gra jest niesamowitym sukcesem i gracze spędzili z nią łącznie ponad 44 miliony godzin, a liczba ta ulegnie tylko powiększeniu.

Fortnite - zwiastun trybu Hordobicie

Źródło: https://www.dualshockers.com/fortnite-battle-royale-10-million-players/

Tagi: battle royale Epic Games Fortnite Gearbox Publishing playstation 4 wideo