Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.10.2017 12:56
FIFA 18 pozwoli na grę z gościem w FUT Online
752V

FIFA 18 pozwoli na grę z gościem w FUT Online

FIFA 18 pozwoli na przyłączenie się gościowi do rozgrywek w trybie FUT Online na drugim padzie. Twórcy ogłosili, że wprowadzają tę funkcję i wyjaśniają jak ją wykorzystać.

FIFA 18 to obecnie największy hit, który cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Gra od swojej premiery utrzymuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, ale nie tylko. Sieć sklepów Empik donosi, że gra bije rekordy popularności również u nich.

FIFA 18 wciąż na prowadzeniu również w Polsce

Twórcy FIFA 18 usłyszeli głosy graczy o tym, że w rozgrywkach FUT Online brakuje możliwości grania z gościem na drugim padzie. Funkcja została więc uruchomiona. Zabawę zaczynamy tak jak zwykle, czyli wyszukujemy przeciwnika. Kiedy już go znajdziemy, zostaniemy przeniesieni na ekran, którego zrzut przedstawiony jest poniżej.

Jak widać na nim, widnieje tam opcja Add Guest. Upewniamy się więc, że drugi kontroler jest włączony i przypisany do drugiego konta na konsoli i klikamy "trójkąt". Jeśli klikniemy ponownie, gość zostanie usunięty, a gdy po raz kolejny - znów powróci. Na ten moment na ekranie nie będzie widocznej informacji o tym, że gość jest obecny - twórcy obiecują, że pojawi się to w przyszłej aktualizacji. Po tym pozostaje kliknąć "krzyżyk" i cieszyć się wspólną grą w rozgrywkach FUT Online Draft i FUT Online Seasons.

FIFA 18 to coś więcej niż gra

 

Źródło: http://answers.ea.com/t5/Game-Information/FUT-Online-Seasons-FUT-Online-Draft-Guest-Mode-Enabled-PS4-XB1/m-p/6335557?__prclt=0nKrpqGE#M8193

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada fifa 18 fut online playstation 4