Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.10.2017 09:54
Call of Duty Infinite Warfare świętuje Halloween
304V

Call of Duty Infinite Warfare świętuje Halloween

Call of Duty Infinite Warfare świętuje Halloween. W ramach wyjątkowego wydarzenia gracze otrzymają kilka nowości czy możliwość zdobycia podwójnego doświadczenia.

Call of Duty Infinite Warfare jest jeszcze wspierane, choć za rogiem jest już Call of Duty WW2. Ostatnim razem zrecenzowaliśmy dla Was zestaw dodatków mieszczących się w DLC o nazwie Retribution. Jak się okazuje, warto się na ten zestaw skusić.

Call of Duty Infinite Warfare - recenzja DLC Retribution

Z okazji Halloween, twórcy Call of Duty Infinite Warfare przygotowali specjalne wydarzenie. Oto co twórcy przygotowali na cały okres trwania eventu,który odbywa się od 9 października i potrwa do 1 listopada.

  • Na początku otrzymamy zestaw darmowych atrakcji związanych z Halloween. Pierwszy z nich można już odebrać u Kwatermistrza.
  • W każdy piątek otrzymamy wyjątkowy przedmiot w stylu Halloween. Ostatni z nich pojawi się 30 października.
  • Do zdobycia mamy łupy i przedmioty w stylu Halloween.
  • 13 października rozpocznie się "Boss Battle" - czyli walki z najlepszymi przeciwnikami z trybu Zombie. Konieczne jest posiadanie odpowiednich dodatków.
  • 12 października powróci tryb skupiający się na używaniu emotek.
  • Carnage - czyli jedna z najlepszych map z dodatku Retribution dostępna będzie dla wszystkich posiadaczy Infinite Warfare za darmo. Ponadto otrzymamy podwójną dawkę doświadczenia za rozgrywki na niej.

Activision przygotowało też graficzny kalendarz, na którym zobrazowane są poszczególne etapy wydarzenia.

Na koniec oficjalny zwiastun Scream Event.

Call of Duty Infinite Warfare - zwiastun wydarzenia z okazji Halloween

 

Źródło: https://blog.activision.com/t5/Call-of-Duty/A-Scary-Good-Call-of-Duty-Experience-Awaits-in-Willard-Wyler-s/ba-p/10434602

Tagi: Activision Call of Duty: Infinite Warfare halloween Infinity Ward playstation 4 wideo

Nie przegap